הגנה
מפני השמש

העור שלנו חשוף לשמש ולקרינה אולטרה סגולה מדי יום – אפילו בחורף או במזג אוויר מעונן. קרינה אולטרה סגול (UV) גורמת לנזקים רבים בתוך העור. קרני אולטרה סגול הן האשמות העיקריות בהופעת סימני ההזדקנות: קמטים, כתמי גיל ועור נפול. למרבה הצער, הן גם אחראיות לרוב המקרים של סרטן העור.

השאלות שלכם
התשובות שלנו

1 quote-marks

מה הוא מסנן קרינה SPF?

SPF מייצג “sun protection factor” - גורם הגנה מפני השמש. נתון זה מתייחס ליכולת של קרם ההגנה שלכם להגן על העור מפני קרני UVB הגורמות לכוויה. ככל שהמספר גבוהה יותר, כך ההגנה גדולה יותר. כאשר אתם בשמש, מומלץ להשתמש במינימום של SPF 30 כל שעתיים. נדרשת כמות בגודל כדור גולף לכל הגוף.


למדו עוד

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

כיצד אוכל להגן על העור שלי מפני השמש?

חשיפה לשמש מעמידה אותנו בסיכון לכוויות שמש, כמו גם לסכנות ארוכות טווח של הזדקנות מוקדמת וסרטן העור. כדי לשמור על בטיחות בשמש, חפשו צל בין השעות 11:00 בבוקר ל-15:00 אחר הצהריים, חבשו כובע, ביגוד מגן ומשקפי שמש. בנוסף לאמצעים אלה, מרחו בנדיבות מקדם הגנה רחב טווח UVA -UVB כל שעתיים על כל אזור בעור החשוף.

למדו עוד ❯

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

מהו מקדם ההגנה מפני השמש הטוב ביותר עבור עור רגיש?

כמה ממקדמי ההגנה מפני השמש עלולים לגרום לתחושות עקצוץ לא נעימות על עור רגיש. כדאי לבחור בהגנה רחבת טווח UVA-UVB שנבדקת על העור הרגיש ביותר, מועשרת במי מעיינות טרמליים נוגדי חמצון, המרגיעים עור רגיש ומונעים התלקחות דלקות.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

כיצד אוכל להגן על הפנים מפני השמש?

על מנת להימנע מהזדקנות מוקדמת או מסרטן העור, חשוב להשתמש במקדם הגנה יומי לפנים. זה חשוב עוד יותר אם את בהריון או נוטלת גלולה למניעת הריון, מכיוון שחשיפה לשמש עלולה ליצור "מסכת הריון". יש לבחור מרקם המתאים ביותר לעור שלך כמו קרם נוחות לעור יבש, ג'ל לא קומדוגני לעור שמן או מיסט רענן.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

כיצד אוכל להגן על העור שלי מפני השמש ללא מסנן קרינה?

רופאי ורופאות עור ממליצים לחבוש כובע, משקפי שמש ובגדים מגנים, ולחפש צל כשהשמש בשיא עוצמתה. אבל מקדם הגנה מפני השמש הוא הבסיס וכדאי להפוך אותו לחלק שלך. מקדמי ההגנה מפני השמש של סדרת אנתליוס עוברים בדיקות קפדניות אפילו על העור הרגיש ביותר על מנת להבטיח בטיחות מוחלטת.

האם זה היה מועיל?

אמת
או שקר

אין צורך
בהגנה מפני השמש גם כשמעונן.

שקר

גם ביום אפור וגשום העור נחשף לקרני UV, שיגרמו בהדרגה להופעת כתמים של פוטו-אייג'ינג. כדי להגן על העור שלכם באופן מלא, השתמשו בכל יום במקדם הגנה מפני השמש, לא רק כשמזג האוויר חם ושטוף שמש.
למדו עוד

השמש עלולה
לגרום לעורכם להזדקן בטרם עת.

אמת

קרני UVA משבשות את אבני הבניין הפנימיות של העור כגון סיבי קולגן ואלסטין. לאורך זמן, חשיפה לשמש גורמת לאובדן נפח וגמישות העור וליצירת קמטים. קרני UVB מעוררות גם ייצור פיגמנטים לא סדירים המובילים לכתמים כהים ולגוון עור צהוב. בעולם, שינויים אלו בעור ידועים בשם פוטו-אייג'ינג.
למדו עוד

ככל
שסרטן העור מתגלה מוקדם יותר, כך קל יותר לטפל בו.

אמת

90% ממקרי סרטן העור ניתנים לריפוי, אם מגלים אותם מוקדם. לכן כל כך חשוב להגן על העור מפני השמש בין כל ביקור אצל רופא עור. היעזרו ב-[דף הנחיתה - הצילו את העור שלכם] על מנת לעקוב בקפידה אחר השומות שלכם ושל יקיריכם. וכמובן, הפכו את השימוש במקדם הגנה מפני השמש לשגרה יומית בלתי מתפשרת על מנת להגן על עצמכם ולמנוע את סרטן העור.
למדו עוד

ילדים
פגיעים יותר לקרינת השמש.

אמת

בטיחות בשמש חשובה במיוחד עבור ילדים, במיוחד כשידוע ש-50% עד 80% מהנזק הקשור ל-UV מתרחש לפני גיל 20, וכי 1 מתוך 55 אנשים שנולדו בשנת 2008 יפתח יום אחד מלנומה. אבל ניתן להפחית באופן דרסטי את הסיכון הזה בעזרת ההגנה המתאימה
למדו עוד

רוב המקרים של
מלנומה ניתנים למניעה

מלנומה היא הסוג החמור ביותר של סרטן העור ואחד מסוגי הסרטן השכיחים ביותר בקרב צעירים, ומשפיעה במיוחד על נשים מתחת לגיל 30. החדשות הטובות הן שניתן למנוע את רוב מקרי סרטן העור בעזרת הגנה מספקת מפני השמש – ביגוד מגן, התנהגות חכמה בשמש ומקדם הגנה נכון.

הסעיפים הבאים מציעים סקירה כללית של מושגי מפתח בהגנה מפני השמש: מהי הגנה מפני השמש ואיך היא מתבצעת, למה היא כל כך חשובה ואיך אפשר להיות בטוחים שהעור שלנו ושל בני משפחתנו אכן מוגן?

כמו כן, תלמדו שיטות מועילות למניעה של סרטן העור ולהגנה על העור שלכם ושל יקיריכם באמצעות סדרת צעדים פשוטים.

תוכלו למצוא גם מאמרים ספציפיים העוסקים במקרים של רגישות מיוחדת לשמש כמו אלרגיה לשמש או עור פגום, וכן בבעיות פיגמנטציה כמו מלזמה (מסכת הריון).

לבסוף, נתייחס גם לדאגות הנוגעות להגנה מפני השמש ולבטיחות המוצר – עד כמה מקדם ההגנה שלכם בטוח עבורכם ועבור הסביבה?

גלו את המוצר החדש
אנתליוס שאקה פלואיד SPF50+‎

 
אנתליוס שאקה פלואיד SPF50+‎ החדש – שקשקו להגנה. מקדם ההגנה האולטימטיבי לפנים, המומלץ על ידי רופאי עור, הגנת UVA גבוהה במיוחד, נראה מתחת למצלמת UV, שקוף על העור, עמיד במיוחד, עמיד בפני חול, עמיד בפני זיעה, עמיד במים, אנתליוס שאקה פלואיד SPF50+‎

הידעת?

הגנו על עצמכם
גם אחרי השיזוף

מצאו את ההגנה המתאימה ביותר לעור שלכם מפני השמש.
כולנו מרגישים נוח למדי בשמש, אבל שיזוף לא מגן על העור שלנו מפני סרטן העור. הגנו על עצמכם, גם אחרי השיזוף.

הבטיחות שלנו
התחייבויות

תקני בטיחות גבוהים יותר מתקנות הקוסמטיקה הבינלאומיות.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% מהמוצרים
עברו בדיקה לאלרגיה

קראו עוד
תנאי מוקדם אחד = אפס תגובות אלרגיות
אם אנחנו מזהים מקרה אחד, אנחנו חוזרים למעבדות ומנסחים מחדש את הפורמולות
laroche posay safety commitment formula protection product head

הגנה על הפורמולה
לאורך זמן

קראו עוד
אנחנו בוחרים את האריזות המוגנות ביותר המכילות את החומרים המשמרים ההכרחיים בלבד, על מנת להבטיח עמידות ויעילות מרביות לאורך זמן.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

רק המרכיבים ההכרחיים,
במינון הפעיל המדויק

קראו עוד
המוצרים שלנו פותחו בשיתוף פעולה עם רופאי עור וטוקסיקולוגים, ומכילים רק את המרכיבים ההכרחיים, במינון הפעיל המדויק.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

נבדק
על עור רגיש מאוד
 

קראו עוד
עמידות המוצרים שלנו מאושרת לשימוש על העור הרגיש ביותר: תגובתי, אלרגי, בעל נטייה לפצעים, אטופי, פגום או מוחלש בעקבות טיפולים נגד סרטן.

קוראים
יקרים

המידע המוצג כאן מיועד לצורכי לימוד כלליים בלבד ואינו אמור להוות תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. עליכם לפנות לייעוץ עם רופא מוסמך בכל שאלה רפואית.