מהי הדרך הטובה ביותר להגן על העור שלך?

שלושת השלבים החשובים:

לבדוק
את נקודות החן שלך

לדעת את כל מה שצריך על נקודות חן ושומות.

להגן
עליך ועל משפחתך

עצות מומחים ומומחיות על ההגנה הטובה ביותר.

לשמור
על עצמך בשמש

איך להתכונן ליום שטוף שמש.

הידעת?

ניתן לטפל ב-90% ממקרי סרטן העור אם מגלים אותם בזמן.*
כדאי לבדוק את נקודות החן כבר היום.

עובדות – אירו מלנומה אפידמיולוגית

זה פשוט כמו
לספור עד 5

תמיד יש מה לעשות, הגעת למקום הנכון למציאת הפתרונות הנכונים! אנחנו קשובים לצרכים, מפתחים ויוצרים את הפתרונות שיעניקו ידע, תקווה והגנה לעור שלך.

/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/il/simple-page/landing-page/skin-check-2023/skin-check-steps-a.jpg

A - Asymmetry
אסימטריה

נקודות חן עם שני צדדים שווים הן נקודות חן "סימטריות". נקודות חן ושומות אסימטריות, כמו זו שמצד שמאל בתמונה, הן ממאירות ועלולות להוות סימן לסרטן העור.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/il/simple-page/landing-page/skin-check-2023/skin-check-steps-b.jpg

B - Border
גבול

לנקודות חן ושומות שפירות יש גבולות חלקים ואחידים, בניגוד למלנומות. הגבולות של המלנומה המוקדמת נוטים להיות לא אחידים. הקצוות שלה עשויים להיות משוננים או לא ברורים.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/il/simple-page/landing-page/skin-check-2023/skin-check-steps-c.jpg

C - Color
צבע

רוב נקודות החן השפירות הן בעלות צבע אחד – בדרך כלל גוון אחיד של חום. נקודות חן במגוון צבעים הן סימן אזהרה נוסף. מספר גוונים נוספים של חום, חום כהה ושחור עשויים להופיע. מלנומה עשויה לשנות את צבעה לאדום, לבן או כחול.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/il/simple-page/landing-page/skin-check-2023/skin-check-steps-d.jpg

D - Diameter
גודל

נקודות חן שפירות הן בעלות קוטר קטן יותר מאשר נקודות חן ממאירות. בדרך כלל, הקוטר של מלנומות גדול יותר מקוטר של מחק של עיפרון (6 מ"מ), אבל הן עשויות להיות קטנות יותר כשמבחינים בהן לראשונה.
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/il/simple-page/landing-page/skin-check-2023/skin-check-steps-e.jpg

E - Evolution
שינוי

נקודות חן שפירות ורגילות נראות זהות לאורך זמן. כשנקודת חן מתחילה לשנות את צורתה בכל דרך שהיא, זה הזמן לגלות ערנות. כשנקודת חן משנה את צורתה, התייעצו עם רופא או רופאה בהקדם האפשרי. כל שינוי – בגודל, בצורה, בצבע, בגובה או בכל אופן אחר, או תסמינים חדשים כמו דימום, גירוד או קילוף – מצביע על סכנה.

שאלות ותשובות

1 quote-marks

כיצד אוכל להגן על העור שלי מפני השמש?

חשיפה לשמש מעמידה אותנו בסיכון לכוויות שמש, כמו גם לסכנות ארוכות טווח של הזדקנות מוקדמת וסרטן העור. כדי לשמור על בטיחות בשמש, חפשו צל בין השעות 11:00 בבוקר ל-15:00 אחר הצהריים, חבשו כובע, ביגוד מגן ומשקפי שמש. בנוסף לאמצעים אלה, מרחו בנדיבות מקדם הגנה רחב טווח UVA -UVB כל שעתיים על כל אזור בעור החשוף.

למדו עוד ❯

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

מהו מקדם ההגנה מפני השמש הטוב ביותר עבור עור רגיש?

כמה ממקדמי ההגנה מפני השמש עלולים לגרום לתחושות עקצוץ לא נעימות על עור רגיש. כדאי לבחור בהגנה רחבת טווח UVA-UVB שנבדקת על העור הרגיש ביותר, מועשרת במי מעיינות טרמליים נוגדי חמצון, המרגיעים עור רגיש ומונעים התלקחות דלקות.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

האם שיזוף בהתזה מגן עליך מהשמש?

בהחלט לא! שיזוף בהתזה נעשה לאחר סילוק תאים מתים משטח העור והכנה לצביעתו. זה לא קשור כלל להגנה על העור מפני השמש. שיזוף בהתזה הוא הרבה יותר בטוח משיזוף קונבנציונאלי, אך כדאי להמשיך להגן על העור מפני השמש לאחר שיזוף בהתזה באמצעות מקדם הגנה מהשמש רחב טווח UVA-UVB.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

כיצד אוכל להגן על העור שלי מפני השמש ללא מסנן קרינה?

רופאי ורופאות עור ממליצים לחבוש כובע, משקפי שמש ובגדים מגנים, ולחפש צל כשהשמש בשיא עוצמתה. אבל מקדם הגנה מפני השמש הוא הבסיס וכדאי להפוך אותו לחלק שלך. מקדמי ההגנה מפני השמש של סדרת אנתליוס עוברים בדיקות קפדניות אפילו על העור הרגיש ביותר על מנת להבטיח בטיחות מוחלטת.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

כיצד אוכל להגן על הפנים מפני השמש?

על מנת להימנע מהזדקנות מוקדמת או מסרטן העור, חשוב להשתמש במקדם הגנה יומי לפנים. זה חשוב עוד יותר אם את בהריון או נוטלת גלולה למניעת הריון, מכיוון שחשיפה לשמש עלולה ליצור "מסכת הריון". יש לבחור מרקם המתאים ביותר לעור שלך כמו קרם נוחות לעור יבש, ג'ל לא קומדוגני לעור שמן או מיסט רענן.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

כיצד אוכל להשתזף מבלי לפגוע בעור?

העור משתזף כאשר תאים הנקראים מלנוציטים מגיבים לקרני UV על ידי ייצור פיגמנט הנקרא מלנין המגן על תאי העור באמצעות קליטת קרינת UV . בקצרה, לא ניתן לגרום לשיזוף מבלי לחשוף את העור קודם לקרינת UV מזיקה המעמידה את העור בסיכון לצריבה, הזדקנות מוקדמת וסרטן העור. הדרך הטובה ביותר לשיזוף מבלי לפגוע בעור היא להשתמש במוצר לשיזוף עצמי.

האם זה היה מועיל?