מה מאיץ
את הזדקנות העור?

duration time 2 דקות קריאה

הגורם הראשון המאיץ את הזדקנות העור הוא החשיפה לשמש.
כאשר העור נחשף לקרני UV הוא נוטה להזדקן מהר יותר. קרני השמש משחררות קרינה לתוך העור, ומייצרות "רדיקלים חופשיים" מזיקים. כך נוצר חמצון שעלול לשנות את התאים ואת הסיבים של העור. גורמים מזיקים נוספים הם עשן סיגריות, אלכוהול וזיהום אוויר. לאורך השנים, סיבי הקולגן עוברים גליקציה (תהליך שבו מבנה החלבון משתנה בהשפעת מולקולת סוכר), וכתוצאה מכך הם הופכים לנוקשים יותר. אצל נשים, גיל המעבר מאיץ גם הוא את תהליך הזדקנות העור.

עקה חמצונית, הוא מצב בו קיים בגוף חוסר איזון בין הרדיקליים החופשיים לבין נוגדי החמצון, מה שמביא לכך שהגוף אינו יכול להתמודד בצורה ראויה עם כמות הרדיקלים.
עקה חמצונית עלולה להחליש את התאים. התנאים הסביבתיים שלנו, זיהום האוויר, קרינת השמש ועשן סיגריות יוצרים רדיקלים חופשיים בעלי דרגות חומרה שונות העלולים להיות הרסניים עבור העור שלנו. חלבונים (קולגן, אלסטין), ליפידים של ממברנת התא וה-DNA עלולים להיפגע ולגרום למגוון בעיות, מהזדקנות מוקדמת ועד לסרטן. לכן אנחנו חייבים להגן על עצמנו מפניהם.

אילו עצות יוכלו לעזור
למטופלים שלך?

מניעה היא חיונית: אני מייעץ למטופלים למתן את החשיפה לשמש.

אני ממליץ להם להשתמש במסנן קרינה עם ספקטרום הגנה רחב לאזור הפנים כמו אנתליוס, שמגן על העור מפני קרני UVA. אני מדבר איתם על היתרונות בגמילה מעישון. אני מעודד אותם לשמור על תזונה בריאה ועשירה בירקות ובפירות, כדי לעזור לגוף להילחם ברדיקלים החופשיים. העצות האלה יעילות עוד יותר כשמבצעים אותן לפני הופעת הסימנים הראשונים להזדקנות העור.

על אילו מוצרי טיפוח
אתה ממליץ?

שימוש יומי בתכשיר לחות הוא חיוני.

אני ממליץ על קרמים עם רכיבים פעילים המבוססים על נוגדי חמצון שנלחמים ברדיקלים החופשיים, בהתאם לגיל ולסוג העור. הם מכילים חומצות פרי, ויטמין C או רטינול. בנוסף, ישנם קרמים הנלחמים בגליקציה ומעכבים את ההזדקנות. לנשים השוהות הרבה בחוץ, אני ממליץ על שימוש בקרם יום עם מסנן קרינה מחודשי האביב ואילך.

נוגדי חמצון (אנטי-אוקסידנטים) עוזרים להימנע מעקה חמצונית

מומלץ להשתמש בתכשירים עם נוגדי חמצון ו/או נוגדי רדיקלים חופשיים. נוגדי החמצון ונוגדי הרדיקלים החופשיים האלה הם מולקולריים (למשל, ויטמין C, ויטמין E, פוליפנולים וכו') או אנזימטיים (SOD,‏ GPx,SH, קטלאז וכו'), או בצורת יסודות קורט (סלניום, נחושת, אבץ וכו'). חשיפה יומית לקרני השמש – במיוחד לקרני UVA – משחקת תפקיד מרכזי בתהליך ההזדקנות, ובמיוחד בייצור רדיקלים חופשיים. לכן מומלץ מאוד להשתמש מדי יום בתכשירים המשלבים מקדם הגנה.

אמת
או שקר

רטינול הוא המולקולה
שמסייעת לעור רגיש.

אמת

רטינול הינו נגזרת של ויטמין A טהור, הפועלת גם על פני השטח וגם עמוק בתוך השכבות בכדי להחליק את העור, לאזן את הגוון שלו ולהפחית באופן ניכר את עומק הקמטים.היתרון העיקרי שלו? הרטינול בעל תכונות מרגיעות רבות-עוצמה הפועלות ביעילות על סימני הזדקנות קליניים, והופכות אותו לבחירה נכונה לטיפול אנטי-אייג'ינג.
למדו עוד

לתזונה שלכם אין כל
קשר להזדקנות עורכם.

שקר

שמירה על תזונה מאוזנת מלאה בנוגדי חמצון (פירות יער, תפוחים, ברוקולי וכו'), בחומצות שומן חיוניות וביסודות קורט, תוך שמירה על אורח חיים בריא, עוזרות לעור שלכם להיראות צעיר.
למדו עוד

ניקוי הוא המפתח
בשגרת האנטי-אייג'ינג שלכם.

אמת

הניקוי מסיר את האיפור וגם את כל הזיהומים שהצטברו בו במהלך היום, כמו לכלוך, סבום וזיעה. מוצרי טיפוח פועלים בצורה היעילה ביותר על עור נקי. ללא השלב החשוב הזה, זיהומים יסתמו את הנקבוביות וכך ימנעו מהחומרים הפעילים במוצרי הטיפוח שלכם לבצע את עבודתם.
למדו עוד

עייפות יכולה להיראות
על העור שמסביב לעיניים.

אמת

מיקרו-סירקולציה של הדם ושל הלימפה סביב העיניים עלולה להאט במצבי עייפות או כתוצאה מהגיל. העור הדק מאוד סביב אזור העין חושף מיד סימנים של וסקולריזציה לקויה או ניקוז לימפטי לא מספק. זה מה שמעורר הופעת סימנים של עייפות, כמו כהויות או נפיחות בעור.
למדו עוד

השמש היא
החברה-אויבת הגדולה ביותר של העור.

אמת

גורמי הזדקנות סביבתיים רבים נובעים מאותו מקור האנרגיה שנותן לנו אור וחיים: השמש. ההשפעות של קרינת UVB ידועה כבר עשרות שנים: כוויות מהשמש ונזק לעור. אבל קרינת UVB היא רק פן אחד של הזדקנות הנגרמת על ידי השמש. קרינת UVA וקרני אינפרא-אדום קיימות בכל ימות השנה, גם במזג אוויר מעונן. הן חודרות עמוק לתוך העור ופוגעות באבני הבניין החיוניות שלו.
למדו עוד

הבטיחות שלנו
התחייבויות

תקני בטיחות מעבר לתקנות הקוסמטיקה הבינלאומיות.

laroche posay safety commitment product allergy tested model close up

100% מהמוצרים
עברו בדיקה לאלרגיה

קראו עוד
תנאי מוקדם אחד = אפס תגובות אלרגיות
אם אנחנו מזהים מקרה אחד, אנחנו חוזרים למעבדות ומנסחים מחדש את הפורמולות
laroche posay safety commitment formula protection product head

הגנה על הפורמולה
לאורך זמן

קראו עוד
אנחנו בוחרים את האריזות המוגנות ביותר המכילות את החומרים המשמרים ההכרחיים בלבד, כדי להבטיח עמידות ויעילות מרביות לאורך זמן.
laroche posay safety commitment essential active dose product head

רק המרכיבים ההכרחיים,
במינון הפעיל המדויק

קראו עוד
המוצרים שלנו פותחו בשיתוף פעולה עם רופאי עור וטוקסיקולוגים, ומכילים רק את המרכיבים ההכרחיים, במינון הפעיל המדויק.
laroche posay safety commitment sensitive skin model baby

נבדק
על עור רגיש מאוד

קראו עוד
עמידות המוצרים שלנו מאושרת לשימוש על העור הרגיש ביותר: תגובתי, אלרגי, בעל נטייה לפצעים, אטופי, פגום או מוחלש בעקבות טיפולים נגד סרטן.

עיינו בכל המאמרים
על אנטי-אייג'ינג

placeholder 5 טיפים שיגרמו
לעור רגיש להיראות צעיר יותר
קראו עוד