הידעת?

20% מהילדים
בכל העולם

סובלים מעור יבש
ומגורה במיוחד

אתם שואלים
המומחים שלנו משיבים

1 quote-marks

איך נראית אקזמה?

אצל תינוקות, אקזמה גורמת לכתמים אדומים ומחוספסים במיוחד על הלחיים והסנטר. אצל ילדים ומבוגרים כתמי האקזמה ממוקמים בעיקר על הצוואר ובקפלי העור סביב המרפקים, פרקי הידיים ומאחורי הברכיים. נגעי אקזמה יכולים להיות בעלי סימני גירוד ועלולים לדמם. יכולות גם להיווצר שלפוחיות שיפרישו נוזלים. עם הזמן העור יכול להיות מעובה וגלדני.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

מה גורם לאקזמה אצל תינוקות?

אקזמה היא מצב תורשתי המופיע במשפחות. העור אינו מייצר מספיק חומרים שומניים על מנת להגן על עצמו, משאיר אותו פגיע ופתוח להתקפות מצד אלרגנים וחומרים מגרים. מצב זה גורם לעור לאבד נוזלים, להתייבש ולגרד, לעתים קרובות על הלחיים, הסנטר והמפרקים. רוב הילדים נפטרים מאקזמה עד גיל בית הספר, אך בחלק מהמקרים היא יכולה להימשך עד לבגרות.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

האם אקזמה מגרדת?

כן! עיקצוץ או גרד הם אחד המאפיינים העיקריים של אקזמה. מחסום העור פגום, כלומר אלרגנים וחומרים מגרים יכולים לחדור עמוק ולגרום לדלקת ושחרור של המולקולה המגרדת - היסטמין. ניתן למנוע התפרצות אקזמה מגרדת ויבשה באמצעות תחליפי סבון ומריחת קרם מרכך פעמיים ביום, המאזן מחדש את שכבת החיידקים הידידותיים.

האם זה היה מועיל?

סוגים שונים
של עור יבש ומגורה במיוחד

עור יבש ומגורה במיוחד הינו מצב דרמטולוגי שעלול להופיע על הפנים, הברכיים, פרקי כף היד והמרפקים.

לתשומת ליבכם: התמונות לעיל נבחרו על ידי רופאי עור בשל הייצוג שלהם לשלבים השונים של אקזמה אטופית. ללא קשר לחומרה, אקזמה אטופית צריכה להיות מאובחנת על ידי רופא עור או איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות. מידע זה אינו נועד להחליף ייעוץ רפואי בפועל.

ההתאמה המושלמת
לעור שלך

השלישייה המנצחת של ליפיקאר

ליפיקאר הינה סדרת מוצרים המיועדים לעור יבש אצל תינוקות, ילדים ומבוגרים, אשר הוכחו כיעילים במספר מחקרים קליניים והינם מובילי שוק ברחבי העולם בתחום ההזנה לעור.

ליפיקאר שמן רחצה AP+‎, מנקה בעדינות עור יבש מאוד ורגיש. בעל פורמולה עדי...

לצפיה במוצר

ליפיקאר באום AP+M קרם גוף בעל פעולת שיקום משולשת. מרגיע את העור מיידית ומפחית גי...

לצפיה במוצר

ליפיקאר תחליב גוף בעל פורמולה המסייעת לשיקום העור בשימוש יומי, מבוססת על קרם קר ...

לצפיה במוצר

שימו לב!

המידע המוצג כאן מיועד לצורכי לימוד כלליים בלבד ואינו אמור להוות תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. כדאי תמיד לפנות לייעוץ עם רופאות ורופאים מוסמכים בכל שאלה רפואית.