השאלות שלכם
תשובות המומחים שלנו

1 quote-marks

איך נראית אקזמה?

אצל תינוקות, אקזמה גורמת לכתמים אדומים ומחוספסים במיוחד על הלחיים והסנטר. אצל ילדים ומבוגרים כתמי האקזמה ממוקמים בעיקר על הצוואר ובקפלי העור סביב המרפקים, פרקי הידיים ומאחורי הברכיים. נגעי אקזמה יכולים להיות בעלי סימני גירוד ועלולים לדמם. יכולות גם להיווצר שלפוחיות שיפרישו נוזלים. עם הזמן העור יכול להיות מעובה וגלדני.

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

מה גורם לאקזמה אצל תינוקות?

אקזמה היא מצב תורשתי המופיע במשפחות. העור אינו מייצר מספיק חומרים שומניים על מנת להגן על עצמו, משאיר אותו פגיע ופתוח להתקפות מאלרגנים וחומרים מגרים. זה גורם לעור לאבד מים, להתייבש ולגרד, לעתים קרובות על הלחיים, הסנטר והמפרקים. רוב הילדים נפטרים אקזמה עד גיל בית הספר, אך היא יכולה להימשך עד לבגרות בחלק מהמקרים.


למדו עוד

האם זה היה מועיל?

1 quote-marks

האם אקזמה מגרדת?

כן! עיקצוץ או גרד הם אחד המאפיינים העיקריים של אקזמה. מחסום העור פגום, כלומר אלרגנים וחומרים מגרים יכולים לחדור עמוק ולגרום לדלקת ושחרור של המולקולה המגרדת - היסטמין. ניתן למנוע התפרצות אקזמה מגרדת ויבשה באמצעות תחליפי סבון ומריחת קרם מרכך פעמיים ביום, המאזן מחדש את שכבת החיידקים הידידותיים.

האם זה היה מועיל?

הפנים השונות
של עור יבש ומגורה במיוחד

עור יבש ומגורה במיוחד הינו מצב דרמטולוגי שעלול להופיע על הפנים, הברכיים, פרקי כף היד והמרפקים.

התמונות לעיל נבחרו על ידי רופאי עור בשל הייצוג שלהם לשלבים השונים של אקזמה אטופית. ללא קשר לחומרה, אקזמה אטופית צריכה להיות מאובחנת על ידי רופא עור או איש מקצוע מוסמך בתחום הבריאות. מידע זה אינו נועד להחליף ייעוץ רפואי בפועל.

ההתאמה המושלמת
לעור שלכם

השילישה המנצחת של ליפיקאר

לה רוש-פוזה יצרה את ליפיקאר לפני 25 שנה. סדרת המוצרים לגוף לעור אטופי עם נטייה לאקזמה במבוגרים, ילדים ותינוקות. הוכיחה את יעילותה במספר ניסויים קליניים, מה שהופך אותה למובילה בטיפול יעיל בפתולוגיה של עור זה.

ליפיקאר שמן רחצה AP+‎, מנקה בעדינות עור יבש מאוד ורגיש. בעל פורמולה עדי...

בדקו לעומק

ליפיקאר באום AP+M קרם גוף בעל פעולת שיקום משולשת. מרגיע את העור מיידית ומפחית גי...

בדקו לעומק

עוד על
עור יבש ומגורה במיוחד

המידע המוצג באתר זה נועד אך ורק למטרות חינוכיות כלליות ואינו אמור להוות בכל מקרה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי. אתם תמיד צ
ריכים לפנות לייעוץ עם מומחה מקצועי מוסמך בכל שאלה רפואית שיש לכם.