באנתליוס
מכבדים יותר את חיי הים

בלוריאל אנו מחויבים לבטיחות העור ולשמירה על העולם בו אנו חיים. שינויי האקלים משפיעים על כולנו, וההשפעות הללו ניכרות מאוד באוקיינוסים שלנו: עליית מפלס הים, הלבנת אלמוגים והכחדת מינים הם נושאים חשובים שיש לטפל בהם. זו הסיבה שב-20 השנים האחרונות לוריאל השקיעה ושיתפה פעולה במשימות עם מרכזי מחקר על מנת להבין יותר על החיים הימיים וכיצד אנו יכולים לכבד יותר את האוקיינוסים שלנו.

בלוריאל תמיד היינו מחויבים לבטיחות. בטיחות לעורכם, אך גם בטיחות לעולם בו אנו חיים. שינויי האקלים משפיעים על כולנו, וההשפעות הללו ניכרות מאוד באוקיינוסים שלנו: עליית מפלס הים, הלבנת אלמוגים והכחדות מינים הם נושאים אמיתיים שיש לטפל בהם. זו הסיבה שב-20 השנים האחרונות לוריאל השקיעה ושיתפה פעולה במשימות עם מרכזי מחקר על מנת להבין יותר על החיים הימיים, וכיצד אנו יכולים לכבד יותר את האוקיינוסים שלנו.

כל הראיות המדעיות מראות שהתחממות כדור הארץ היא הגורם מספר אחד להלבנת האלמוגים, קיימים גם גורמים מקומיים שעלולים לגרום להידרדרות במצב השוניות הללו. זיהום ממקורות מזהמים עירוניים ותעשייתיים, ניהול לקוי והידללות קרקעות חקלאיות היוצרים משקעים, דשנים וחומרי הדברה, שעושים את דרכם אל הסביבה הימית. גורמים מחריפים נוספים הם דייג יתר והחמצת המים.

בשיתוף עם המרכז המדעי של מונאקו, פיתחנו מתודולוגיה חדשה להערכה מסנני UV ומרכיבים אחרים של מסנני קרינה במטרה לבחון אם הם עשויים להשפיע על הלבנת האלמוגים. חשפנו אלמוגים תרבותיים חיים לריכוז של מסנני UV עד לריכוז גבוה פי כמה אלפים מהריכוז שנמצא באוקיינוס, ועקבנו אחר האלמוגים האלה 24 שעות ביממה במשך 5 שבועות כדי לצפות בכל סימני הלבנה. בלוריאל אנו מחויבים זה מכבר להפוך את מסנני הקרינה מהשמש שלנו למכבדים ככל האפשר את החיים הימיים, ואת חיי המים באופן כללי. זו הסיבה שאנו מעורבים במסע להערכת כל פורמולה של מקדם הגנה מפני השמש בפלטפורמה החדשה והמקיפה הזו לבדיקות סביבתיות.
אם ניקח את המותג הראשי של לוריאל להגנה מפני השמש, לה רוש-פוזה, בדקנו כבר את רוב מוצרי אנתליוס בעקבות הפרוטוקולים האלה ועד כה, כולם התגלו כמכבדים את החיים הימיים. אנו מתכננים לבדוק את כל שאר המוצרים עד סוף שנת 2022. הערכות האלמוגים הן רק אחד הניסויים השונים בהם עוברות הפורמולות והמרכיבים שלנו.

בזכות פרוטוקול הבטיחות שלנו, הסטנדרטים בלוריאל גבוהים במיוחד, אנחנו נוקטים בפעולות רבות הרבה מעבר לדרישות החוק או הרגולציה בתעשיית הקוסמטיקה, כי זה חשוב לנו. התקן הרגולטורי הוא בעיקר על מסננים, ולרוב על אורגניזמים חיים בלבד. בלוריאל אנחנו בודקים את מגוון הפורמולות שלנו ב-7 שיטות שונות בשימוש אורגניזמים ממים מלוחים וממים מתוקים.

המפתח הוא פתיחות, שקיפות ואחריות כאשר אנחנו דואגים לשמור על כדור הארץ. פרסמנו מאמר משותף עם מרכז המדע של מונקו לשיתוף פרוטוקול חדש לבדיקת אלמוגים, ואנו עושים זאת באמצעות פלטפורמת בדיקה קפדנית ואמינה.

לה רוש-פוזה עורכים אומדן
עבור כל פורמולה לפנים ולגוף" :nav-tagging-label="["בדיקת תקן מים מתוקים","מי מלחבדיקות נוספות","בטיחותלעורכם ולסביבה"]">

לה רוש-פוזה עורכים אומדן
עבור כל פורמולה לפנים ולגוף

לה רוש-פוזה עורכים אומדן לכל פורמולה לפנים ולגוף על מינים פלנקטוניים המייצגים את המגוון הביולוגי הימי. בלה רוש-פוזה אנחנו בודקים את הפורמולות שלנו במים מתוקים עם בדיקות סטנדרטיות. אנחנו פועלים מעבר לבדיקות החובה במים מלוחים עם בדיקות נוספות

/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/il/simple-page/landing-page/marine-life/anthelios-marine-life-landing-page/marine-life-flip-card-img01.jpg

בדיקת תקן
מים מתוקים

 • נערכות
  בדיקות סטנדרטיות
 • זופלנקטון | DAPHNIA MAGNA
  אין השפעה על הישרדות
 • מיקרו-אצות | SELENESTRUM
  אין השפעה על גדילת
 • ביצי דגים | DANIO RERIO
  אין השפעה על חיים
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/il/simple-page/landing-page/marine-life/anthelios-marine-life-landing-page/marine-life-flip-card-img02.jpg

מי מלח
בדיקות נוספות

 • נערכו
  בדיקות נוספות
 • בקטריה | VIBRIO FISHERI
  אין השפעה על לומינסנס
 • אלמוגים מתורבתים | STYLOPHORA PISTILLATA
  אין השפעה על פוטוסינתזה
  אין הלבנת אלמוגים
/-/media/project/loreal/brand-sites/lrp/emea/il/simple-page/landing-page/marine-life/anthelios-marine-life-landing-page/marine-life-flip-card-img03.jpg

בטיחות
לעורכם ולסביבה

בלה רוש-פוזה אנו תמיד מחוייבים לבטיחות.

 • בטיחות לעורכם
 • בטיחות לסביבה.
 • אנחנו עושים הרבה מעבר לבדיקות החובה.
 • אנחנו בודקים את הפורמולות שלנו ב-7 שיטות שונות במים מלוחים ובמים מתוקים.

בחרו במוצרים
המכבדים את החיים בים

מבחן ידע
אודות רעילות אקולוגית לחיי הים

BOTTLE OF PLASTIC ON THE BEACH

80% מהזיהום במים מגיע מהיבשה.

אמת

מקור שאינו נקודתי, המתרחש כתוצאה מהצפות, הוא אחד ממקורות הזיהום הגדולים ביותר. הם כוללים מקורות קטנים רבים (טנקים, מכוניות, משאיות, סירות), ועוד מקורות גדולים יותר (חוות). מיליוני מנועים של כלי רכב מטפטפים מדי יום כמויות קטנות של שמן על כבישים וחניונים.
למדו עוד
arm with sunscreen

פרסומים רבים מצביעים על כך שמקדמי הגנה מהשמש גורמים נזק משמעותי לחיים הימיים.

שקר

פרופסור טרי יוז, מנהל מרכז המצוינות של מועצת המחקר האוסטרלית למחקרי שוניות אלמוגים, אמר כי "הבעיות הסביבתיות של השפעת מסנני קרינה על שוניות האלמוגים מתרכזות באופן גורף בשני מחקרים בלבד. המסקנה של התקשורת היא שמקדמי ההגנה מהשמש הורגים את האלמוגים בעולם וזה מצחיק.“
למדו עוד
test cream in lab

ריכוז מקדמי הגנה מפני השמש הם מאוד גבוהים ומסוכנים בים.

שקר

בדיקות בסביבות ימיות אמיתיות הראו כי ריכוז מקדם ההגנה מפני השמש שווה לגרגיר חול אחד בין 200 משאיות.
למדו עוד
expert looking on microscope

השקעה במחקר על רעילות אקולוגית היא חשובה ביותר.

אמת

בלה רוש-פוזה אנו מאמינים בבדיקת הפורמולה כולה, לא רק המרכיבים המשולבים במוצריה, על מנת לוודא שההשפעה הסביבתית תהיה קטנה ככל האפשר.
למדו עוד