פוקוס על...

פיגמנטציה – כל מה שאת צריכה, ורוצה – לדעת.

Img_פיגמנטציה – כל מה שאת צריכה, ורוצה – לדעת.

אז מה זה בכלל פיגמנטציה, והאם אפשר לטפל בזה?

פיגמנטציה היא תוצאה של עודף מלנין. בפשטות הכוונה להתפתחות של כתם עור כהה יותר מהעור סביבו. פיגמנטציה נוצרת ממספר סיבות ( שתכף נגלה לך אותן ) ולרוב קשורה גם להזדקנות העור. אבל אל דאגה, הכתבה הזו תבהיר את כל מה שאת צריכה לדעת, וכן, גם את הכתמים הכהים.

למה זה קורה לי?

לעולם בעקבות השמש?

אין כמו השמש. היא מחממת, מלטפת ובלעדייה אין חיים על כדור הארץ. אבל השמש היא גם אחת הסיבות המרכזיות להופעת פיגמנטציה! כתמי שמש נוצרים עקב חשיפה ישירה וממושכת לקרני UV. לכן חשוב לשמור על העור שלנו מהשמש!

זמן מרפא את הכל?

לפעמים המשפט המוכר, לא מדוייק. הזמן והגיל הוא גורם מרכזי להופעת כתמים על העור שלנו. כתמי גיל נפוצים מגיל ארבעים ואילך. הם נגרמים על ידי שינויים במטבוליזם של העור ושל המלנוציטים.

הכל בסדר?

לפעמים, אנחנו נמצאות בתקופה לא מאוזנת הורמונלית. לרוב זה מתרחש בזמן ההריון ( לפני או אחרי ) כשהכל הופך אצלנו ל – מדי. מאוהבות מדי. כועסות מדי. שמחות מדי. שאין איזון הורמונלי בגוף יכולים להיווצר כתמים כהים לאחר החשיפה לשמש. פעילות ההורמונים המרובה בקרב נשים בהריון יכולות להוביל לתופעה המוכרת בשם " מסכת ההריון ".

כשמחקר ויופי נפגשים

הודות לפרויקט מחקר שאפתני, המעבדות של לוריאל מצאו ראיות חדשות המאשרות שמקורם של כתמים כהים איננו אך ורק בשכבת האפידרמיס. במהלך מחזור החיים שלהם - מייצור המלנין ועד להופעתם על פני הרובד החיצוני של העור - גם שינויים בתוך המלאנוטופ melanotope (הסביבה של המלנוציטים) תורמים להתפתחותם. ואם לא הבנת את הפסקה האחרונה, מה שאנחנו רוצים להגיד הוא – שיש לנו פתרון.

תכירי את החברים הטובים ביותר שלך – משפחת פיגמנטקלר

PIGMENTCLAR SERUM סרום פיגמנטקלר הוא קורקטור אינטנסיבי לתיקון כתמי פיגמנטציה עמוקים ולשמירה על עור אחיד וקורן לאורך זמן. הפורמולה מכילה ריכוז גבוה של חומצה ליפו-הידרוקסית LHA  המסייעת בהסרה עדינה של תאי העור המתים ומקנה לעור מראה אחיד יותר. לאחר 8 שבועות ניתן לראות ירידה משמעותית בעוצמה ובמראה כתמי הפיגמנטציה.

ולצד הסירום, קרם פנים פיגמנטקלר כולל הגנה מהשמש  SPF30 שזו הדרך היעילה ביותר למנוע היווצרות של כתמי פיגמנטציה. הפורמולה משולבת לתיקון ולמניעה: שילוב של קומפלקס רכיבים לטיפול בכתמי פיגמנטציה יחד עם מערכת מסנני קרינה (גם מפני קרני הUVA הארוכות) המסייעת במניעת היווצרות כתמי פיגמנטציה חדשים. 

* מחקר על 51 נבדקים

מאמרים מומלצים עבורך

לצפייה בכל המאמרים

המומלצים של לה רוש-פוזה

לצפייה בכל המוצרים