כללי זהב

איך להגן על עור הנוטה לאקנה מפני קרניים אולטרה-סגולות במשך כל ימות השנה?

Img_איך להגן על עור הנוטה לאקנה מפני קרניים אולטרה-סגולות במשך כל ימות השנה?

כולם יודעים שקרניים אולטרה-סגולות מזיקות לעור, ובכל זאת אנחנו אוהבים להתענג על חומה ואורה של השמש. לאמיתו של דבר, עלינו להגן על העור שלנו כל ימות השנה מאחר שקרניים אולטרה-סגולות גורמות נזקים לעור גם בימים שאינם שטופי שמש.
בעלי עור הנוטה לאקנה צריכים לנקוט משנה זהירות עם אור השמש, מאחר שהעור שלהם רגיש יותר.
מומחית בכירה בתחום טיפוח העור במרפאת
BeauSynergy Beauty, שרה פולר Sarah Fuller מזהירה שכדאי גם לזכור שכל מי שנוטל טיפולים רפואיים נגד אקנה חייב להיות זהיר עוד יותר מאחר שתרופות מסוימות מגבירות את רגישות העור לאור. אז כדי לעזור לך להגן טוב יותר על העור שלך מידי יום ביומו מפני קרני השמש המזיקות, להלן שלוש עצות פשוטות וקלות.

תתכסה/י

פשוטו כמשמעו, אין דבר טוב יותר להגנה על העור שלך מפני קרניים אולטרה-סגולות מאשר לכסות אותו ולהימנע מלחשוף אותו לשמש. אנו ממליצים להשקיע בכובע וללכת בצד המוצל של המדרכה.

השתמש/י מידי יום ביומו בקרם עם מקדם הגנה SPF גבוה

העצה השנייה להגנה יעילה על העור היא להשתמש במשך כל ימות השנה בקרם עם מקדם הגנה SPF גבוה (מינימום 30) אשר מתאים לסוג העור שלך.
אמנם קשה שלא לשייך קרם עם מקדם הגנה לבילוי בבריכה או בים, אבל המציאות הקשה היא שהשמש משפיעה על העור שלנו בכל יום, ולכן צריך להגן עליו מידי יום ביומו.
וזכור/זכרי, יש לשוב ולמרוח קרם הגנה באופן קבוע (אנו ממליצים כל שעה) כדי שהפעולה של הקרם תהיה יעילה.
כמו כן, יש לבדוק את התאריך על גבי הקרם, שכן אחרי שלוש שנים חלק מהקרמים כבר לא יעילים.

תאכל/י את המזונות הנכונים

את/ה גם יכול/ה לעזור לעור שלך מבפנים. "תזונה מאוזנת הכוללת מזונות אשר מכילים נוגדי חמצון וויטמינים A, C ו-D יכולה לשפר את ההגנה הטבעית של העור מפני קרניים אולטרה-סגולות," שרה פולר אומרת. מאמר זה מיועד לספק מידע כללי בלבד. עליך להתייעץ עם איש מקצוע לפני שאת/ה מתחיל/ה שגרת טיפוח חדשה או טיפול חדש.

מאמרים מומלצים עבורך

לצפייה בכל המאמרים