Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
עור רגיש
הגנה גבוהה מאוד. מעניק מראה מט. מתאים לעור פנים מעורב-שמן

אנתליוס דריי טאצ' קרם ג'ל לפנים עם גוון SPF50+‎ מעניק הגנה גבוהה מאוד מפני נזקי קרינת UVA ו-UVB. נספג בעור הפנים באופן מיידי, מפחית מראה ברק בעור ומעניק לו מראה מט. מיקרו פיגמנטים בעלי גוון אוניברסלי נמסים אל תוך העור להתאמה מרבית לכל גוון עור, ליצירת מראה עור רענן וזוהר.

כיצד להשתמש

יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם ההגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה, כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת.

אזהרות:

מוצר זה אינו מוצר הגנה יעודי להגנה מפני השמש. בעת חשיפה ממושכת לשמש, יש להשתמש במוצר ייעודי להגנה מפני השמש, להמרח בתדירות גבוהה ובנדיבות. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד ממרכיביו. להרחיק מילדים. יש להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. יש להימנע ממגע עיניים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי.

קרם ג'ל עם גוון.
לא משאיר סימנים לבנים.
נון-קומודוגני. היפואלרגני.

הגנה גבוהה מאוד מקרינת UVA ו-UVB.
מעניק מראה מט ותחושת ניקיון לעור
מתאים לעור רגיש מעורב-שמן נון-קומודוגני.

טכנולוגית AIRLICIUM™‎ חלקיקי מיקרו המעניקים גימור מט. נספגים באופן מיידי ומסייעים לשליטה בכל המקורות מהם יכול להיווצר ברק בעור (שומן, זיעה ולחות).

נבדק תחת פיקוח דרמטולוגי.
נבדק גם בישראל על עור רגיש.

תוקף לאחר הפתיחה:
12 חודשים
  • משאבה
  • מבוגרים ומבוגרות
  • הגנה גבוהה מאוד
    מגע יבש
    אינו משאיר סימנים לבנים
  • פנים
    צוואר

מרכיבים עיקריים
כדאי לדעת על המוצר

טכנולוגיית ™AIRLICIUM

פעולת מיקרו-חלקיקים למראה מט. ספיגה מהירה ושליטה על כל הגורמים לעור מבריק (סבום, לחות וזיעה).

גליצרין

גליצרין מסייע בהענקת לחות לעור כבר לאחר השימוש הראשוני.

מוכח מדעית

PictoChrono

כבר למעלה מ-30 שנה, סדרת המוצרים של אנתליוס פורצת דרך וחלוצה בטכנולוגיית מסנני הגנה מפני קרני השמש, UVA + UVB, הגנת רחבת ספקטרום, מקרמים וחדשנות, להגנה גבוהה במיוחד ומוכחת לאורך כל השנה.

generic

יעילות קלינית מוכחת על כל סוגי העור כולל על עור רגיש ומגורה. היעילות של אנתליוס הודגמה על ידי 31 מחקרים קליניים שנערכו in vivo על ידי רופאי עור מומחים בעלי שם עולמי בתחום פוטו-דרמטולוגיה.

--

--

בחר.י את המוצר המתאים
מה העור שלך צריך?

או

ההתאמה המושלמת
לעור שלך

השילוב המנצח של אנתליוס

אנתליוס הינה סדרה פורצת דרך בשוק המוצרים להגנה מפני השמש. יכולת ההגנה שלה גבוהה במיוחד ומבוססת על יותר מ-30 שנות מחקר קליני מתקדם בנושא הגנה מפני השמש ועור רגיש לשמש.
מוצרים עבור עור מעורב-שמן

אנתליוס דריי טאצ' קרם ג'ל לפנים עם גוון SPF50+‎ מעניק הגנה גבוהה מאוד מפני נ...

בדקו לעומק
אנתליוס ספריי שקוף +SPF50 מעניק הגנה גבוהה ורחבת טווח כנגד קרינת UVA ו-UVB ...
בדקו לעומק

הכירו את
המוצרים הנוספים בסדרה

אנתליוס הינה סדרה פורצת דרך בשוק המוצרים להגנה מפני השמש. יכולת ההגנה הגבוהה במיוחד של אנתליוס מבוססת על יותר מ-30 שנות מחקר קליני מתקדם בנושא הגנה מפני השמש ועור רגיש לשמש.