Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
לעור בעל נטייה להיפר-פיגמנטציה הנובע מחשיפה לאור וקרני UV.
פתרון של מומחים מתאים להיפר-פיגמנטציה. מאחד את גוון העור.

אנתליוס פיגמנטציה קרם הגנה עם גוון SPF50+‎ מעניק הגנה גבוהה מאוד ורחבת טווח נגד קרני UVA ו-UVB. הקרם פותח בשיתוף עם דרמטולוגים ומועשר ב-Procerad, לעור בעל נטייה להיפר-פיגמנטציה הנובעת מחשיפה לאור כגון: כתמים הנובעים מהריון וכתמי גיל. הקרם תורם למראה אור אחיד ומואר.

כיצד להשתמש

יש למרוח מריחה ראשונה על עור הפנים לפני היציאה לשמש. יש למרוח שוב בתדירות גבוהה ובנדיבות לשמירה על ההגנה, במיוחד לאחר שחייה, הזעה או ייבוש במגבת. מתאים לשימוש חיצוני בלבד.

אזהרות:

יש להימנע ממגע עם העיניים, ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. לשימוש חיצוני בלבד, יש להפסיק את השימוש ברגע שמופיעים סימני גירוי.
חשיפה מופרזת לשמש היא מסוכנת. אין לשהות זמן ממושך בשמש. יש להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. התכשיר אינו מספק 100% הגנה. יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות. כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם הגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה, כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת, להימרח שוב. מומלץ להימנע מחשיפת תינוקות לשמש. יש להימנע מאחסון במקום סגור עם טמפרטורה קיצונית, לדוגמא ברכב. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים.

נמרח בקלות. נון קומדוגני. היפואלרגני.
מועשר במי מעיינות טרמליים של לה רוש-פוזה.

הגנה גבוהה מאוד.
מרקם הנמרח בקלות. אינו משאיר סימנים לבנים.
מתאים לעור רגיש שאינו סובלני לשמש.
לעור רגיש בסיכון להיפר-פיגמנטציה הנגרמת מחשיפה לאור, קרני UV כתמי הריון וכתמי גיל.

XL PROTECT - טכנולוגיית סינון עם פטנט, המספקת הגנה רחבה מאוד מפני קרני UVA/UVB ומסייעת בהגנה מפני נזקים הנגרמים כתוצאה מזיהום אוויר ואור אינפרה-אדום.

מועשר ב-PROCERAD פורמולה המסייעת בהאחדת גוון העור והענקת מראה ומואר.

לעור רגיש. נבדק תחת פיקוח דרמטולוגי.

 

תוקף לאחר הפתיחה:
12 חודשים
  • משאבה
  • מבוגרים ומבוגרות
  • גוון עור אחיד
    לחות
  • פנים
    צוואר

מרכיבים עיקריים
כדאי לדעת על המוצר

PROCERAD

הפורמולה תורמת למראה עור אחיד ומואר. פיגמנטים עם גוון המסייעים למנוע היפר-פיגמטנציה ומאחדים באופן מיידי את גוון העור, ליצירת גוון עור אחיד

פיגמנטים עם גוון

פורמולה המסייעת בהגנה מפני קרינת האור הנראה.

XL-PROTECT

טכנולוגיית ™XL-PROTECT מעוגנת כפטנט, מספקת הגנה רחבת טווח אופטימלית מפני קרינת UVB ו-UVA באמצעות אנטי-אוקסידנטים. הטכנולוגיה מסייעת גם בהגנה על העור מפני זיהום אוויר וקרינת אינפרה אדום.

מוכח מדעית

generic

כבר למעלה מ-30 שנה, סדרת המוצרים של אנתליוס פורצת דרך וחלוצה בטכנולוגיית מסנני הגנה מפני קרני השמש, UVA + UVB, הגנת רחבת ספקטרום, מקרמים וחדשנות, להגנה גבוהה במיוחד ומוכחת לאורך כל השנה.

Bar
  • 90% דיווחו שהעור נראה בעל גוון אחיד יותר לאחר המריחה.*
  • 77% דיווחו שהמוצר מפחית באופן ניכר את ההבדלים בגווני העור.*

*מחקר שנערך על 21 נבדקים (10 גברים, 11 נשים) גיל ממוצע 35, בעלי פוטוטייפ III עד V.

--

בחר.י את המוצר המתאים
מה העור שלך צריך?

או

ההתאמה המושלמת
לעור שלך

השילוב המנצח של אנתליוס

אנתליוס הינה סדרה פורצת דרך בשוק המוצרים להגנה מפני השמש. יכולת ההגנה שלה גבוהה במיוחד ומבוססת על יותר מ-30 שנות מחקר קליני מתקדם בנושא הגנה מפני השמש ועור רגיש לשמש.
הבחירה הנכונה למניעת היפר-פיגמנטציה.

אנתליוס פיגמנטציה קרם הגנה עם גוון SPF50+‎ מעניק הגנה גבוהה מאוד ורחבת טווח ...

בדקו לעומק
המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה עשירים בסלניום והוכחו מדעית כבעלי תכונות מרגי...
בדקו לעומק

הכירו את
המוצרים הנוספים בסדרה

אנתליוס הינה סדרה פורצת דרך בשוק המוצרים להגנה מפני השמש. יכולת ההגנה הגבוהה במיוחד של אנתליוס מבוססת על יותר מ-30 שנות מחקר קליני מתקדם בנושא הגנה מפני השמש ועור רגיש לשמש.