Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
עור רגיש ושומני
הגנה גבוהה רחבת טווח. למראה בגימור מט.

אנתליוס ספריי שקוף לפנים SPF50, ספריי שקוף ומרענן, נספג במהירות, למראה מט, המעניק הגנה גבוהה רחבת טווח מפני נזקי קרינת השמש.

כיצד להשתמש

לשימוש באזור הפנים. יש לנער היטב לפני השימוש. להתיז במרחק מינימלי של 15 ס"מ מהפנים. יש להתיז באופן שווה על כל פנים. לא להתיז יותר מ-3 שניות במקום אחד. בעת ההתזה יש לעצום את העיניים ולסגור את הפה ולא לשאוף בכוונה. לאחר התזה יש לנגב את שארית החומר מהפנים.

אזהרות:

מיועד לשימוש חיצוני בלבד. חשיפת יתר לשמש הינה מסוכנת. גם כאשר משתמשים במסנן קרינה מכיוון שאינו מספק 100% הגנה. שמרו על תינוקות וילדים צעירים מחשיפה ישירה לשמש.

אין לשהות זמן ממושך בשמש. יש להימנע מחשיפה ממושכת לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה כיוון שהתכשיר אינו מספק %100 הגנה. יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם ההגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה, כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת. יש להימנע מאחסון במקום סגור עם טמפרטורה קיצונית, לדוגמא ברכב. מכל לחץ: עלול להתפוצץ בחימום. הרחק ממקור חום, מניצוצות, מלהבה גלויה, ממשטחים חמים וממקורות הצתה אחרים. העישון אסור. אין לרסס על להבה גלויה או על מקור הצתה אחר. אין לנקב או לשרוף את המכל, גם לא בתום השימוש בו. הגן מאור שמש. אל תחשוף לטמפרטורה גבוהה מ-50 °צ'. הרחק מהישג ידם של ילדים. לרוקן לפני השלכה. אין לרסס לכיוון העיניים או על עור מגורה. במידה ונוצר מגע עם העיניים יש לשטוף מיד במים. יש להשתמש בחדר מאוורר היטב. להימנע משאיפת החומר. יש להפסיק את השימוש ברגע שמופיעים סימני גירוי, אין להשתמש על עור מגורה או פגום. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להרחיק מילדים. להימנע ממגע עם העיניים ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים.

נספג במהירות. מרענן.
מועשר במים טרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה.

הגנה גבוהה רחבת טווח.
גימור מט. מסייע בשליטה על הגורמים לעור מבריק: סבום, לחות וזיעה
מתאים לעור רגיש.

טכנולוגיית ™AIRLICIUM פעולת מיקרו-חלקיקים למראה מט המאפשרים ספיגה מהירה ושליטה על כל הגורמים לעור מבריק: סבום, לחות וזיעהׂ.

נבדק דרמטולוגית. מתאים לעור רגיש.
עומד בתקינה החדשה 2014 של משרד הבריאות לגבי הגנה מ-UVA/UVB.

אנתליוס מבית לה רוש-פוזה, מומלץ על ידי 60,000 רופאי ורופאות עור ברחבי העולם*
*מקור: סקר על השוק הדרמו-קוסמטי שנערך על ידי IQVIA ושותפים אחרים (Ipsos, TNS) בין ספטמבר 2017 לאוגוסט 2018 בקרב רופאי ורופאות עור ב-61 מדינות.

תוקף לאחר הפתיחה:
12 חודשים
  • ספריי
  • מבוגרים ומבוגרות
  • הגנה גבוהה
    גימור שקוף.
  • פנים

מרכיבים עיקריים
כדאי לקרוא על המוצר

XL-PROTECT

תערובת הגנה עוצמתית של מסנני UV ונוגדי חמצון. זוהי תערובת יעילה יותר מספקטרום UVA ו-UVB שנועדה להגן על העור מפני נזקים הנוצרים ממקורות נוספים כמו אינפרה אדום וזיהום.

טכנולוגיית ™AIRLICIUM

פעולת מיקרו-חלקיקים למראה מט. ספיגה מהירה ושליטה על כל הגורמים לעור מבריק (סבום, לחות וזיעה).

גליצרין

לעור נינוח, עשיר בלחות.
גליצרין מסייע בהענקת לחות לעור כבר לאחר השימוש הראשוני.

מוכח מדעית

PictoChrono

כבר למעלה מ-30 שנה, סדרת המוצרים של אנתליוס פורצת דרך וחלוצה בטכנולוגיית מסנני הגנה מפני קרני השמש, UVA + UVB, הגנת רחבת ספקטרום, מקרמים וחדשנות, להגנה גבוהה במיוחד ומוכחת לאורך כל השנה.

Bar
  • העור מרגיש מלא יותר בלחות: 88%**
  • המריחה הומוגנית: 81%**
  • המוצר נספג במהירות: 92%**

* מחקר הערכה עצמית שנערך ב-20 גברים ו-32 נשים בין הגילאים 18 ל 62. 70% בעלי פוטוטייפ I ופוטוטייפ II.
100% ממשתתפי המחקר הם בעלי עור רגיש שימוש על הפנים במשך 4 שבועות 

---

בחר.י את המוצר המתאים
מה העור שלך צריך?

או

ההתאמה המושלמת
לעור שלך

השילוב המנצח של אנתליוס

אנתליוס הינה סדרה פורצת דרך בשוק המוצרים להגנה מפני השמש. יכולת ההגנה שלה גבוהה במיוחד ומבוססת על יותר מ-30 שנות מחקר קליני מתקדם בנושא הגנה מפני השמש ועור רגיש לשמש.
מסנן קרינה שקוף להגנה הטובה ביותר מהשמש

אנתליוס ספריי שקוף לפנים SPF50, ספריי שקוף ומרענן, נספג במהירות, למראה מט, ...

בדקו לעומק
אנתליוס ספריי שקוף +SPF50 מעניק הגנה גבוהה ורחבת טווח כנגד קרינת UVA ו-UVB ...
בדקו לעומק

הכירו את
המוצרים הנוספים בסדרה

אנתליוס הינה סדרה פורצת דרך בשוק המוצרים להגנה מפני השמש. יכולת ההגנה הגבוהה במיוחד של אנתליוס מבוססת על יותר מ-30 שנות מחקר קליני מתקדם בנושא הגנה מפני השמש ועור רגיש לשמש.