להאיר את המדע

5 דרכים פשוטות בעזרתן גברים יכולים לשפר את העור שלהם

Img_5 דרכים פשוטות בעזרתן גברים יכולים לשפר את העור שלהם

אין ספק שגם גברים סובלים ממצבי עור, הזדקנות העור, פגמים ואדמומיות בדיוק כמו נשים, זהו הזמן, אם כן, לרענן ולחדש את הידע שלך בנוגע לטיפוח העור. עם הטיפים והטריקים הפשוטים האלה תוכל בבטחה לשפר את העור שלך.

1. תשטוף את הפנים שלך

אכן כן. שטוף תמיד את הפנים שלך בבוקר, לא רק שהפעולה הזו מעירה אותך, היא גם מסירה את תאי העור המתים. הצטברות של תאי עור מתים יכולה לגרום להופעת פצעונים ולעור להיראות עמום.

2. תעניק לעור שלך לחות

החדרת לחות לעור אחרי שטיפת הפנים תסייע לך לאטום את הלחות, אבל הקפד לבחור את המוצר הנכון. רוב התחליבים לגברים מבוססים על שמן, וזה טוב אם יש לך עור רגיל, ועוד יותר טוב אם יש לך עור יבש. לבעלי עור שמנוני מומלץ לבחור בקרם לחות על בסיס מים.

3. תשתה הרבה מים

שמור על מאזן הנוזלים בגוף שלך; העור שלך יודה לך על כך! העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף, וכאשר אנחנו מקפידים לאכול נכון ולשמור על מאזן הנוזלים, אנו מאפשרים לגוף לספק לעור שלנו את כל מה שהוא צריך.

4. תשתמש בקרם המכיל רטינול

אלה המוטרדים מהזדקנות העור, תוסיפו פשוט לערכת טיפוח העור שלכם קרם המכיל רטינול. רטינול מסייע לתאי העור לתפקד ביעילות רבה יותר ולהמריץ את ייצור הקולגן, אשר מסייע להילחם בקמטים או בפגמים בלתי רצויים. אם אתה משתמש ברטינול במהלך היום, הקפד להשתמש בו יחד עם מקדם הגנה SPF גבוה אשר מגן מפני קרני UVA ו-UVB, לחליפין, השתמש ברטינול בלילה.

5. תבחר את סכין הגילוח שלך בקפידה

לא, אל תבחר בסכין הזול ביותר, ואל תבחר בסכין עם הכי הרבה להבים, תבחר בסכין גילוח אשר מתאים לעור שלך.
מאחר שרוב הגברים משתמשים בסכין הגילוח שלהם לפחות פעמיים בשבוע, חשוב לבחור סכין גילוח שלא יגרום לדלקת ולחתכים לא נעימים. קח בחשבון את רמת הרגישות של העור שלך ועד כמה זיפי הזקן שלך גסים.
אם אתה סובל משיער שצומח פנימה או מתחושות צריבה אחרי הגילוח, נסה להשתמש בתרסיס מרגיע לאחר הגילוח כדי להילחם בגירוי ובאדמומיות. התזה של מי מעיינות טרמליים או מיסט מרכך תסייע להקל על כל אי נוחות ממנה עור רגיש עלול לסבול לאחר הגילוח.

מאמר זה מיועד לספק מידע כללי בלבד. עליך להתייעץ עם איש מקצוע לפני שאת/ה מתחיל/ה שגרת טיפוח חדשה או טיפול חדש.

מאמרים מומלצים עבורך

לצפייה בכל המאמרים