עדויות

אחרי שנים שסבלתי מאלרגיה, אני יכולה סוף סוף לצאת לשמש!

Img_אחרי שנים שסבלתי מאלרגיה, אני יכולה סוף סוף לצאת לשמש!

מגיל 18, מתילדה סובלת בקיץ מהתפרצות עור כרונית. המצב היה כלכך חמור שאחרי שנחפשה לשמש במהלך החגים, היא החליטה לוותר ולא לצאת מהבית. זה היה עד שהיא קיבלה ייעוץ לנסות קרם הגנה דרמטולוגי עם מסנני קרינה נגד קרני השמש הקצרות והארוכות UVA ו- UVB.


????

מתילדה, מה היו הנסיבות שהובילו להתפרצות האלרגיה מהשמש?

בחגים תמיד ביליתי בבית של ההורים שלי על חוף הים. קיץ אחד, כשהייתי בת 18, פתאום הופיעו בליטות קטנות על הצוואר, האמות והכתפיים שהיו מלוות בגירוד לא נעים. חשבתי היה לי תגובה חד פעמית אל השמש. אז חיכיתי שהכתמים יעלמו והמשכתי ליהנות מהשמש למשך שארית הקיץ.

סימפטומים

האם התסמינים נעלמו עם הזמן?

לא ממש ... הם החמירו! כי אני אוהבת את השמש, אני תמיד נהנית לבלות בשמש מהרגע שמזג האוויר מתחיל להיות נעים. בכל פעם שהייתי בשמש, התגובה הגיעה מהר יותר והייתה חריפה יותר עם יותר כתמים וגרד! בסופו של דבר אמרתי לעצמי שהעור שלי לא יכול להתמודד עם השמש ואולי אצטרך להישאר בבית בשעות השמש לזה לתמיד.

??????

האם לא מצאת פתרון?

למעשה, חיפשתי קבוצת דיון באינטרנט. משתמש אחר באינטרנט אמר לי שהייתה לו אותה הבעיה כמו לי: כנראה שזה נקרא אלרגית שמש. הוא אמר לי ללכת לראות רופא עור. אז קבעתי תור ורופא התאים לי קרם הגנה מתאים עם SPF 50 שרכשתי בבית המרקחת. עכשיו הכל אצלי מצוין במשך שנתיים! (גם אם אני לא נמצאת בשמש כל היום !!!) בכל מקרה, אחרי שנים שסבלתי מאלרגיות, אני סוף סוף יכול לחזור להיות בשמש!

מאמרים מומלצים עבורך

לצפייה בכל המאמרים
3 pushs

ImgArticlePush_

ImgArticlePush_

ImgArticlePush_