• דף הבית>
  • המחקרים קליניים של לה רוש-פוזה: לב ליבו של תהליך פיתוח מוצרים

יעילות מוכחת. סבילות שנבדקה קלינית

המחקרים הקליניים של לה רוש-פוזה:
בלב תהליך פיתוח המוצרים

בכל יום, הצוות שלנו מקדיש את כל מרצו כדי לייצר מומחיות בתחום הדרמו-קוסמטיקה וטיפוח העור, שנועדה להציע חיים טובים יותר לאנשים עם עור רגיש. מומחיות שמתגאה ברמת בטיחות אופטימלית בכל שימוש. כדי לקיים הבטחה זו, בחרנו ליישם שיטת תכנון תובענית וקפדנית במיוחד בלב התהליך שלנו.
בעקבות הסדרה הראשונה של המחקרים שבוצעו תחילה על עור בריא, הדרמטולוגים במעבדה של לה רוש-פוזה מסוגלים לבחון את האפקטיביות של מוצרי הטיפוח והעור בהתאם לצורכי המוצר (נוטה לעור אטופי, עור נוטה לאקנה, עור נוטה להיות יבש עד יבש מאוד). מחקרים מורכבים ושאפתניים אלו היו האבן הראשונה בפיתוח המוצרים שלנו ומומחיות העור הרגיש בו אנו מתמחים. 


מאז הקמתה של המעבדה לדרמטולוגיה של לה רוש-פוזה בוצעו 520 במחקרים קליניים הכוללים 45,000 מטופלים מכל רחבי העולם בשיתוף פעולה הדוק עם רופאי עור. ניסויים אלו הובילו לפרסומים מדעיים רבים בכתבי עת רפואיים מכובדים, הם מייצגים הכרה אמיתית של המחויבות שלנו ושל איכות הגישה המדעית שלנו.

הבנה טובה יותר של ניסויים קליניים (סרטון)

בסרטון הזה, תוכלו לגלות כיצד המעבדות של לה רוש-פוזה בוחנות ומעבדות את הנתונים  אפקלאר דואו [+]
טיפול להפחתת מראה הפגמים, מסייע בהפחתת נקבוביות סתומות ובמניעת סימנים עתידיים
 תוצאות כמו במהלך ניסוי קליני שבוצעו בסין. הנערך על חצי פנים, מאפשר להשוות את הביצועים המוצר עם הנוסחא הקיימת של המוצר ובלי הרכיב פעיל, תוך הימנעות מהשוני בעור של אנשים. זה הוכח קלינית ללא פגמים וללא אדמומיות שמשנה את חיי היומיום של יום עור שמן הנוטה לפצעונים לאחר יום אחד בלבד:

1ניקוד דרמטולוגי של נגעים דלקתיים (4 שבועות, 51 נשים, phototypes I ו- II).