תינוקך סובל מעור רגיש? חמישה טיפים שחשוב לך לדעת

Img_תינוקך סובל מעור רגיש? חמישה טיפים שחשוב לך לדעת

עור סדוק, יבש ומגורה אצל תינוקות יכול ליצור אי נוחות ומטרד. בשביל הורים לתינוקות אחד הדברים הכי קשים זה לראות את התינוק סובל והם בחיפוש מתמיד אחר פתרונות שיקלו וירגיעו אפילו במקצת. ריכזנו עבורכם חמישה טיפים שיקלו על חייכם ובעיקר על תינוקכם הסובל.

1

1. כדי למנוע תפרחת חיתולים אצל תינוקות וילדים קטנים מומלץ לדאוג להחליף את החיתול בתדירות גבוהה. המטרה היא להשאיר את אזור החיתול הכי יבש שאפשר, ולמנוע לחות שיכולה לגרום לאדמומיות ולעור מגורה.

2. חשוב למרוח קרם לחות כמה שניות לאחר המקלחת, כשהעור עדיין לח, הקרם ייספג יותר טוב! מריחת קרם הלחות חשובה בעיקר באזורים החשופים של הפנים, ומסייעת במניעת לחיים אדומות ומחוספסות. חשוב למרוח גם את האזורים עם הקפלים שעליהם נהוג לפסוח.

3. בכל הקשור לביגוד, למניעת עור מגורה, אדום, מחוספס או דלקתי, מומלץ להלביש את הילדים הרגישים עם בגדי כותנה. צמר ובדים סינתטיים יכולים לגרום לגירויים ולגירודים.

4. עובדה שאינה ידועה לרבים היא שמים חמים יכולים גם הם לגרום לגירויים ולאדמומיות. מומלץ לרחוץ במים פושרים, ולהשתמש בקרם רחצה עדין ויעיל, ללא בושם וללא פראבן, שנבדק על עור רגיש. בנוסף לא למשוך את זמן הרחצה יתר על המידה.

5. הרבה ילדים סובלים מאדמומיות וגירויים מסביב לפה כי הם נוהגים ללקק את השפתיים ומסביב להן.
אצל ילדים צעירים יותר, יכול להיות שהמוצץ עם הרוק גורם לגירוי, לאדמומיות ולעקצוצים.
אפשר למנוע את התופעה ולמרוח פעמיים ביום קרם נגד גירויים, העור יתחזק ויהפוך פחות רגיש.


מוצרי
MUST HAVE להקלה על העור המגורה:

סיקאפלסט באום B5 קרם המסייע לשיקום ולהרגעה לעור מגורה. מתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים. ניתן לשימוש על הגוף, הפנים והשפתיים.
ליפיקאר באום +AP קרם גוף מזין לעור יבש בצורה קיצונית, נגד גירויים ותחושת אי-נוחות בעור. להרגעה מיידית. מתאים לתינוקות, לילדים ולמבוגרים.

מאמרים מומלצים עבורך

לצפייה בכל המאמרים
3 pushs

ImgArticlePush_

ImgArticlePush_

ImgArticlePush_