חיים טובים יותר לעור רגיש

עור רגיש: להקשיב לעור שלכם

Img_עור רגיש: להקשיב לעור שלכם

להיות בעלי עור רגיש או בעייתי (עור הנוטה לאטופיה או אקנה) לחוות תחושות מסוימות וספציפיות שלעיתים קשה לתאר במילים. במעבדה של לה רוש-פוזה לדרמטולוגיה, אנו משוכנעים כי לקיחת ההיבט הפסיכולוגי בחשבון היא נדבך חיוני במתן פתרון גלובלי, חדשני ויעיל לאנשים עם עור שברירי ורגיש. 


מעבר לסימפטומים, מדובר על סוגיית איכות החיים

ממחקר שערך צוות המעבדה של לה רוש-פוזה עולה כי למעלה מ-50% מהנשים בימינו מצהירות שיש להן להן עור רגיש ,שנגרם על ידי תגובתיות גבוהה יותר של קצות העצבים באפידרמיס ובסף תגובה נמוך יותר. רגישות זו באה לידי ביטוי בסימנים קליניים: אדמומיות, הסמקה, גירוי ועוד. על מנת להתמודד עם הסימפטומים האלה, המעבדה הדמטולוגית של לה רוש-פוזה לקחה על עצמה את המשימה של יצירת האיזון המושלם בין האפקטיביות והעדינות בכל הפורמולות שלה.


עם זאת, מעבר לסימפטומים של עור רגיש הניתנים לאבחון על ידי רופא עור, למצבים דרמטולוגיים שונים (אטופיק דרמטיטיס, פריחה, אקנה, רוזצאה וכדומה), יכולה להיות גם השפעה על אספקטים אחרי בחיים: פגיעה באיכות השינה, בביטחון עצמי, בתפקוד בלימודים או בעבודה ועוד. ההשלכות של בעיות עור יכולה לפעמים לפגוע בחייהם של אלה הסובלים ממנה. ייתכן שהם לא יקדישו חשיבות לכך, אבל עבורינו לא יעלה על הדעת שלא להתייחס לסיפטומים האלה באותה נחישות כמו שחלו על הסימפטומים של העור.

החזון שלנו: כלי למדידת אינדקס איכות החיים

למרות הקושי למדוד אצל כל אדם את התחושות של אי הנוחות, המעבדה של לה רוש-פוזה החליטה להשתמש ברשת ניתוח מדעית. מסיבה זו, בחרנו לאמץ ככלי עזר פטנט המשמש בתחומים רפואיים רבים ולמדוד את המתאם בין הסימנים הקליניים להשפעה השלילית על חיי היומיום: מדד איכות החיים.

בשלבים שונים בהערכת המוצרים לטיפוח העור שלנו, מתנדבים מקבלים שאלון הבוחן את ההיבטים שונים של חיי היומיום שלהם: רגשות שליליים, הפרעות שינה, חיי חברה ועוד. על ידי השוואת התוצאות שהתקבלו בתחילת ובסוף המחקר, אנו מסוגלים למדוד את האפקטיביות של המוצרים שלנו על איכות החיים של המטופלים.
כלי נהדר זה מהווה הזדמנות חדשה לפתח תוכניות טיפוליות המותאמות אישית, יעילות ומדויקות ונותנות מענה לכל הצרכים של בעלי עור רגיש, מהסימנים הקליניים ועד להשפעות הפסיכולוגיות.

מלווים אותך בדרך לאיכות חיים טובה

בנוסף להתאמה האישית של מוצרים יעילים לעור רגיש, לה רוש-פוזה מציעה ברחבי העולם מגוון סדנאות לבעלי פתולוגיות מסוימות, שבמהלכן הם יכולים ללמוד להשלים עם העור שלהם ועם תדמיתם הודות לטכניקות איפור מתקן וכמובן אימוץ של הרגלים שיהפכו את חייהם לטובים יותר.

מחקר שנערך על למעלה מ -3,000 נשים בסין, ברזיל, ארצות הברית, גרמניה וצרפת.
מקור: L’Oréal Recherche