פוקוס על...

מדוע מומלץ להשתמש באפקלאר ג'ל ניקוי על עור הנוטה לפגמים?

Img_מדוע מומלץ להשתמש באפקלאר ג'ל ניקוי על עור הנוטה לפגמים?

כאן תוכל/י לגלות מדוע Effaclar Purifying Cleansing Gel "אפקלאר ג'ל מנקה ומטהר" הוא ההתחלה המושלמת בשגרת טיפוח העור שלך על מנת לטפל בפגמים ולמנוע אותם ביעילות מוחלטת...

מה עלינו לחפש כאשר אנו בוחרים מוצר לניקוי עור פנים הנוטה לפגמים?

כאשר אנו בוחרים מוצר לניקוי הפנים מומלץ לבחור מוצרים עם פורמולה אשר פותחה ספציפית לעור הנוטה לאקנה'. זאת מאחר שהם מכילים מרכיבים הנלחמים בפצעונים, בעודם עדינים על העור. Effaclar Purifying Cleansing Gel "אפקלאר ג'ל מנקה ומטהר" הוא מוצר לניקוי הפנים עם מרקם דמוי ג'ל, אשר הופך לקצף בבואו במגע עם מים. הג'ל הזה, עם הפורמולה שפותחה ספציפית לעור שמן הנוטה לפגמים, מנקה ומטהר את העור ומותיר אותו בתחושה נקייה ורעננה.

איך משתמשים באפקלאר ג'ל ניקוי Effaclar Cleansing Gel?

Effaclar Purifying Cleansing Gel עדין במידה הדרושה המאפשרת להשתמש בו פעמיים ביום. שלב/י אותו בשגרת הטיפוח שלך בבוקר ובערב לפני השימוש במי פנים ובקרם לחות. הג'ל הופך בקלות לקצף ומחליק על העור. עסה/י את הג'ל המוקצף על העור שלך בתנועות מעגליות לפני שאת/ה שוטף/ת אותו. הג'ל משאיר אחריו תחושת ניקיון מיידית, והעור מרגיש חלק ורענן.

מהם המרכיבים הכלולים ב-Effaclar Cleansing Gel?

הפורמולה של Effaclar Cleansing Gel מועשרת במי המעיינות הטרמליים של לה רוש-פוזה, ובנוסף, ב-zinc pidolate. התוספת של שני המרכיבים האלה גורמת לפורמולה להיות עדינה יותר לפיזיולוגיה הטבעית של העור שלנו, ומפחיתה את הסיכון שהג'ל יגרום לגירויים על עור רגיש. הפורמולה ללא פראבן וללא סבון, לצד מספר מינימלי של מרכיבים הופכים את המוצר הזה למוצר מתחכם ומתקדם המיועד ספציפית לכל מי שסובל/ת מבעיות עור. בעלי עור הנוטה לפגמים מתמודדים לעיתים קרובות גם עם עור רגיש. דבר זה עלול להוות בעיה כאשר מנסים להבהיר את הפגמים, מאחר שהמוצרים עלולים לגרות את העור ולהחמיר בעיות קיימות. Effaclar Cleansing Gel עבר בדיקת מוצר מחמירה על מנת להבטיח שהוא מתאים לעור רגיש.

אחרי שהחלטת על שגרת טיפוח העור המתאימה לך, את/ה יכול/ה להתחיל לבחור את המוצרים המתאימים כדי לטפל בפגמים. הוסף/הוסיפי את Effaclar Astringent Lotion- תמיסה לכיווץ נקבוביות- לשגרת הטיפוח שלך על מנת להשלים את פעולת הניקוי ולסייע לעור הנוטה לאקנה בכיווץ הנקבוביות ובפתיחת הנקבוביות החסומות. המשך/המשיכי עם Effaclar DUO [+] אפקלאר דואו [+], אשר מפחית את מראה הפגמים, ומעניק לעור לחות ומראה מאט. 

מאמר זה מיועד לספק מידע כללי בלבד. עליך להתייעץ עם איש מקצוע לפני שאת/ה מתחיל/ה שגרת טיפוח חדשה או טיפול חדש.

מאמרים מומלצים עבורך

לצפייה בכל המאמרים

המומלצים של לה רוש-פוזה

לצפייה בכל המוצרים