0

לה רוש-פוזה מגביר את המאמצים למלחמה נגד סרטן העור

מותג לה רוש-פוזה הוא שחקן מרכזי במניעת סרטן העור ברחבי העולם. הוא מארגן ימי מניעה, תוך שיתוף פעולה באופן פעיל עם חברות דרמטולוגיות.
לדוגמא, במסגרת שיותוף הפעולה עם Euromelanoma Group, מסייע לה רוש-פוזה בארגן ימים לגילוי מוקדם באירופה במשך למעלה מ-10, ללא כל עלות ומאפשר הזדמנות לחנך את המשתתפים על הסיכונים בסרטן העור וכיצד ניתן למנוע אותו.
רופאי עור מתנדבים לבדוק נקודות חן, להעלות את מודעות המשתתפים לסיכונים בחשיפת יתר לקרני UVA ו-UVB ולהסביר על כללי זהירות חיוניים לשמירה על בטחונם בשמש. כדי להגיע למספר רב ככל האפשר של אנשים, גם בתי מרקחת פרטיים מוסרים מידע על פעולות אלו. ימי גילוי מלנומות, ללא כל עלות, מתקיימים גם בצפון אמריקה ובאמריקה הלטינית. כמעט 30 מדינות פועלות כדי לקדם את החדרת ההבנה של החשיבות שבמניעה במלחמה נגד סרטן עור.

לתמיכה יומיומית, לה רוש-פוזה פיתח את  myskincheck.org. המשתמשים באתר החינוכי והידידותי יכולים ללמוד על סרטן עור, להעריך את רמת הסיכון שלהם ולעקוב אחר נקודות החן שלהם ושל בני משפחותיהם.

תומכים ברופאי עור בכל רחבי העולם

לה רוש-פוזה תומך ברופאי עור באמצעות מתן כלים ומשאבים המגבירים את המומחיות המקצועית שלהם באיתור נגעי עור. המעבדה שלנו מעניקה לרופאי עור תוכניות הכשרה בנושא אבחון דרמוסקופי, בשיתוף עם החברה הבינלאומית לדרמוסקופיה. כדי להבטיח תפוצה רחבה, ניתן לראות את מפגשי ההכשרה והפודקאסטים ב- UV-Damage.org, אתר שהוקם על ידי לה רוש-פוזה ומיועד לאנשי מקצוע בתחום הבריאות.
גם בישראל, תומך המותג בקורסי הדרמסקופיה באופן פעיל.

אנתליוס: הגנה לצורכי מניעה

חשיפה לשמש ולקרניים אולטרה סגולות (UV) מעודדת נקודות חן להפוך לנגעים סרטניים: 50%-70% ממקרי סרטן עור קשורים למעשה לחשיפת יתר לשמש* ולקרניי UVA ו-UVB.
כדי להגן על עצמכם מפני השמש, קיימים מספר כללי זהירות חיונייםונכונים שאתם יכולים לאמץ: הימנעו מלחשוף את עצמכם לשמש בין השעות 12:00-16:00, מרחו בקביעות קרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה וכשאתם הולכים לים הרכיבו משקפי שמש, חבשו כובע ולבשו טי-שירט.

כדי להציע הגנה גבוהה מאד מפני השמש ומפני קרני UVA ו-UVB, לה רוש-פוזה פיתח את סדרת אנתליוס, מוצרי הגנה מקרני מהשמש בעלי סבילות גבוהה המעניקים נוחות והגנה לעור הרגיש ביותר. לסדרה תיעוד קליני חסר תקדים של 24 מחקרים, 19 מתוכם נערכו על על עור שנפגע כתוצאה מחשיפה לקרני השמש.
אנתליוס מומלצת על ידי 25,000 רופאי עור בכל רחבי העולם.


* La Ligue Contre le Cancer, 22/05/2014

ומה עם הילדים?
לאור העבודה ש-80% מנזקי העור הנגרמים מהשמש מתרחשים לפני גיל 18, לה רוש פוזה פיתחה את אנתליוס ספריי ילדים ואנתליוס דרמו-קידס, תחליב להגנה גבוהה במיוחד מפני נזקי קרינת השמש המותאם לעורם העדין של ילדים.


loading : 0,296 sec