יעילות מוכחת. סבילות שנבדקה קלינית

לה רוש-פוזה:
יעילות מוכחת, סבילות מוכחת קלינית

יעילות ובטיחות: שתי המילים מסכמות את הפילוסופיה של כל הפורמולות שלנו. בין אם הם חידושי פטנטים שמפגינים יום אחרי יום את יכולות הטיפול האינסופיות של המים הטרמליים של לה רוש-פוזה או מוצרים לטיפוח העור שהינם מובילים בשוק הבינלאומי בתחום הדרמו-קוסמטיקה. כל הזמן אנו מחפשים את האיזון המושלם בין יעילות אופטימלית ותוצאות סבילות.

חידוש תמידי של יתרונות הפרמולות

למעבדות הדרמטולוגיות של לה רוש-פוזה יש שאיפות כפולות: מוצרי הטיפוח שלנו חייבים להיות מסוגלים לתת מענה יעיל לאנשים עם עור רגיש, תוך הבטחת סבילות אופטימלית לכל סוגי העור, אפילו לעור רגיש. "משימה זו לא הייתה מתאפשרת ללא העובדים והעובדות של לה רוש-פוזה שבאמצעות מחויבותם וכישרונם, מסוגלים להפוך כל אתגר טכנולוגי להצלחה", כפי שמציין מנהל פיתוח מוצרי טיפוח עור הבינלאומי, Muriel Bayer-Vanmoen.

יצירת מוצרים לטיפוח העור תמיד מהווים אתגר חדש שמוביל את הצוותים שלנו למשך כמעט שנתיים - החל מרגע בחירת הרכיב הפעיל הנבחר. יש שלושה עקרונות מנחים שמכוונים את צעדיהם בכל שלב של העבודה: הבחירה הקפדנית של חומרי הגלם, ריכוז גבוה של החומר הפעיל העיקרי ויעילות הפורמולה באמצעות מערכת שימור מותאמת. במהלך התכנון הזה, הנוסחה עוברת סדרת בדיקות דרקונית בתנאים רגילים של שימוש. אם במהלך הבדיקות האלה, הסבילות של הנוסחה אינה מאושרת (במונחים של אלרגיות או אי נוחות), המעבדות שלנו מתחילות את הכל מההתחלה. החדשנות של לה רוש-פוזה: טיפוח העור בצנצנת

להציע מוצר טיפוח לעור עם פרומולה יעילה דורש בדרך כלל אריזות המבודדות את המוצר מהאוויר, האור והעור. היום, בפעם הראשונה מזה ארבעים שנות קיומה, מעמידה המעבדה הדרמטלוגית של לה רוש-פוזה הישג של פורמולה שהיא התוצאה של מומחיות טכנולוגית, רגשית וחושית:  נוטריטיק אינטנס ריץ' , קרם הזנה אינטנסיבי בצנצנת זכוכית.

סטנדרטים תובעניים העומדים בדרישות של בעלי עור רגיש

80 ניסיונות של פורמולה: זהו המספר של המבחנים שהפורמולות שלנו צריכות לעיתים לעבור. אבל העקשנות שלנו לא עוצרת כאן: רבים ממוצרי טיפוח העור שלנו חייבים לעבור גם מחקרים קליניים מקיפים הנערכים על ידי דרמטולוגים שעובדים איתנו בשיתוף פעולה.המחקרים האלההיעילות והבטיחות שלהם - אפילו על עור רגיש או בעייתי - ניתנת להדגמה.

ואחרון חביב, אנו שואפים להציע לכם חוויה אופטימלית של המוצרים שלנו על ידי עבודה יסודית על המרקמים שלהם. מיצירת פורמולות שעוטפות את העור ומזינות את העור היבש ביותר ועד למרקמי ג'ל לעור שמנוני. הפורמולות של לה רוש-פוזה מצליחות למצוא את הנוסחה המנצחת בכל עת כדי להשיג יעילות, סבילות ונוחות בכל אופן שימוש ולכל סוגי העור.