מומלץ על ידי 25,000 דרמטולוגים ברחבי העולם

לה רוש-פוזה ודרמטולוגים:
מערכת יחסים ייחודית בשירות העור הרגיש

Img_לה רוש-פוזה ודרמטולוגים: מערכת יחסים ייחודית בשירות העור הרגיש


שיתוף הפעולה בין המים הטרמליים של לה רוש-פוזה, בעלי הסגולות היחודיות והמומחיות בנושא עור רגיש הוביל לשותפות של מעבדת לה רוש-פוזה עם למעלה מ- 25,000 רופאי עור ברחבי העולם. זוהי קהילה אמיתית שנולדה מתוך מערכת יחסים של ארבעים שנים וחורגת הרבה מעבר לתמיכה היומיומית של טיפול בעור רגיש. בעבודה משותפת על מחקרים קליניים בלעדיים, שילוב מומחיות דרמטולוגית, תרומה של השתלמויות ופעולות אחריות חברתית... אנחנו יוצרים חיים טובים יותר באופן יומיומי עבור אנשים בעלי עור רגיש על ידי עבודה צמודה עם אנשי המקצוע המובילים בתחום בריאות וטיפוח העור.

להבין את הצרכים, להשקיע בפתרונות

המוצרים שלנו לטיפוח העור שואפים לסייע לרופאי עור להפחית מינונים, להתאים לצרכים ואף לסייע להגביל תופעות לוואי עורית מסוימות שנגרמו כתוצאה מטיפולים רפואיים. יצירת פורמולות המותאמות באופן מושלם לצרכי רופאי עור מבחינת האפקטיביות, הסבילות וההתמחות הדרמו-קוסמטית פירושה הקמת יחסי עבודה קרובים מאוד עם אותם רופאים. זה חייב להיות נכון לגבי כל שלב בעיצוב מוצר דרמו-קוסמטי, משלב זיהוי הצורך ועד לעמידה במבחנים  קליניים קפדניים.

יש לנו הזדמנות שלא תסולא בפז לערוך דיון ולחלוק מידע בועידה המדעית האירופאית-ברזילאית שאנו עורכים. במסגרת הועידה נפגשים 15 רופאי עור ממדינות שונות. עבורנו, הדיונים האלו מייצגים הזדמנות להבין טוב יותר את הצרכים של העור הרגיש ופתולוגיה הנלוות, כמו גם לאלו המאבחנים אותם. זו הדוגמא המושלמת לפגישה בין המעבדה המתקדמת של לה רוש-פוזה ומומחים בתחום הבריאות.  ליפיקאר באום AP+, למשל, קרם הגוף המושלם לעור יבש מאוד, סייע בהחזרת הלחות לעור בקרב 1,256 ילדי מחקר תצפיתי בעשר מדינות.1.

מחויבות לאחריות חברתית לצד הדרמטולוגים

v_logo-fondation_LRP.jpg

בשנת 1995 הוקמה קרן לה רוש-פוזה כדי להראות את עומק המחויבות שלנו לדרמטלוגים. בכל שנה מעניקה הקרן מענקים למחקרים חדשניים ומעודדת יוזמות של אחריות חברתית שנועדו לשפר את איכות חייהם של מטופלים

למדו עוד

להעמיד את המומחיות שלנו לטובת אנשי המקצוע

"הכל התחיל לפני 15 שנה בספרד בפגישה בין נשיא האגודה לדרמטולוגיה הספרדית לבין מותג לה רוש-פוזה", נזכרת קלייר סנטנק, מנהלת התקשורת הרפואית הבינלאומית של המותג. שיתוף פעולה חסר תקדים זה הוביל את ליצירת כיתת מתמחים: ההכשרה רפואית במטרה להעלות את המודעות בקרב רופאים חדשים לגישות וטיפולים חדשניים וחשיבות ההגנה מפני השמש.

כרגע הפעילות מתרחשת ב -18 מדינות, יוזמה זו קבעה את הטון עבור פעולות רבות ואחרות של לה רוש-פוזה התומכות ברופאי עור. לדוגמא תוכניות השתלמות, הדרכה מקוונת, פרסומים מדעייםסדנאות איפור מתקן, בבתי ספר לאטופיק דרמטיטיס, תמיכה בימים לגילוי מלנומה   הם כולם דרכים לעבוד יום אחרי יום לצד אנשי מקצוע בתחום הבריאות כדי לשפר את חייהם של אנשים עם עור רגיש או הסובלים מבעיות עור.

רשת של מומחים לצידנו

הדיאלוג עם רופאי עור לא מפסיק להביא את המומחיות שלנו לטיפוח העור: אנו שומרים על קשר קבוע עם רשת נרחבת של אנשי מקצוע בתחום הבריאות באמצעות תועמלנים רפואיים. יום אחר יום אנחנו אוספים מידע מהניסיון המעשי של המטופלים עם המוצרים שלנו. תהליך זה הוא הכרחי בהעמקת הידע שלנו ומאפשר לנו לפתח מוצרים יעילים יותר לטיפוח העור.

1מחקר תצפיתי על 2,060 ילדים בעשר מדינות.