• דף הבית>
  • לה רוש-פוזה: ההוכחה של מחויבותינו לרופאי העור

מומלץ על ידי 25,000 דרמטולוגים ברחבי העולם

קרן לה רוש-פוזה:
ההוכחה למחויבות שלנו לצד רופאי העור

יצירת נספחים טיפוליים, לימודי ההמשך, הגדרת רשת "cosmetovigilance" ועוד: תמיכת רופאי עור בפועל בחיי היומיום היא חלק מה- DNA שלנו. בשנת 1995, החלטנו לנקוט גישה זו ולסייע להם אף יותר הן ביוזמות המחקר ובשיתוף הידע. רצון זה הוביל ליצירת קרן לה רוש-פוזה אשר תחת חסותו של La Fondation de France, מקדמת את הפעולות של מומחי דרמטולוגיה בתחומי המדע ואחריות חברתית בכל רחבי העולם.

תומכים במחקרים חדשניים של רופאים

התחום הראשון שבו תומכת הקרן הוא כמובן מדע. על ידי הענקת פרס המחקר, היא מתכננת לתגמל ולממן את העבודה החדשנית של חוקרים צעירים בדרמטולוגיה על פני ארבע יבשות. לאחר הערכה של מומחים עצמאיים, הפרויקטים או הפרסומים הנבחרים מוצגים בפני ועדה מדעית, המורכבת ממומחי דרמטולוגיה, המעניקים פרסים לחוקרים המבטיחים ביותר. אנחנו שמחים וגאים על כך שתמכנו עד כה ביותר מ-130 חוקרים דרמטולוגים ברחבי העולם.

מעודדים מעורבות חברתית דרמטולוגית

הדבר הנוסף שהקרן של לה רוש-פוזה שמה עליו דגש הוא מעורבות בקהילה. למשל, היוזמה "דרמטולוג מהלב" שהושקה בצרפת בשנת 2011. יוזמה זו כוללת מתן סיוע לפעולות אחריות חברתית על ידי רופאי עור ומוקדשת לשיפור איכות החיים של המטופלים שלהם.
התוכנית מעניקה מענקים בשווי 10,000€. קצת פחות מתריסר מדינות כבר הצטרפו לפרויקט. בשותפות עם קרן לה רוש-פוזה "רופא עור מהלב" סייע לאנדרו קרקובסקי, רופא עור בבית החולים ראדי ילדים בסן דייגו, קליפורניה, לפתח את אתר  MissionSkin.org, המיועד לקהילה ולקירוב חולים ורופאים המתמחים בשחזורים עוריים.

צפו בסרטון