פוקוס על...

אלרגיה בעור: בעיה הולכת וגדלה, אך ניתנת לפתרון

Img_אלרגיה בעור: בעיה הולכת וגדלה, אך ניתנת לפתרון

אלרגיה היא מגיפה אמיתית. מספר האנשים הסובלים מאלרגיות גדל וצומח בכל המדינות בשנים האחרונות. הן נפוצות במיוחד בקרב אנשים בעלי עור רגיש והן עלולות לגרום לגירוי או אפילו לכתמים תת עוריים. העוצמה של האלרגיה יכול להשתנות וכן גם זמני ההתקפים. הטיפול המתאים יהיה תלוי באיתור האלרגן.

?????????

מעקצוצים לצריבה...

קרוב ל -50% מהאוכלוסייה הצרפתית טוענים שיש להם אלרגיות בעור או אי-נוחות עורית. זה כולל תסמינים כמו גירוי, צריבה, תחושת שירפה, כתמים תת עוריים ועוד. תסמינים אלה עלולים לגרום לאי נוחות ומאוד קלים לזיהוי בבדיקה יחסית פשוטה. הם לפעמים מאובחנים כאריתמה קלה, כיובש בעור או כקלוף עדין.

??????

עור רגיש יתר על המידה

אלרגיות הן תגובות יתר של הגוף לאלרגנים מסוימים. עור רגיש מציב מחסום עורי חלש יותר מזה של עור רגיל, ולכן חשוף יותר. בעיות הנגרמות על ידי אלרגיות הן חוזרות שוב ושוב, אך עוצמתן יכולה להיות שונה. יכולת התגובה של העור קשורה בדרך כלל לגנים, לתורשה ולסביבת החיים. כתוצאה מכך, יכולים להיות כמה בני משפחה שחווים תגובה עורית זהה לאלרגן מסוים.

???????

להימנע ממגע עם אלרגנים

הדרך היחידה להימנע מבעיה זו היא לחסל כל מגע עם חומרים מגרים. טיפול מתאים ייקבע בהתאם לגירוי ולעוצמתו. לצד הטיפול הזה, מוצרים לעור רגיש ואלרגי יכולים לסייע להרגיע את העור, להעניק לו לחות ולהפחתית את התגובתיות שלו.

מאמרים מומלצים עבורך

לצפייה בכל המאמרים