Panel 1:
Panel 1:
Panel 2:
Panel 2:
Panel 3:
Panel 3:
Panel 4:
Panel 4:
לעור רגיש ומגורה
הגנה גבוהה מאוד. היפואלרגני.

אנתליוס קרם לחות עם מקדם הגנה SPF50+‎, ללא בושם, להגנה גבוהה במיוחד מקרינת השמש. הגנה רחבת טווח המגנה על העור מפני קרני UVA ו-UVB ומסייעת במניעת נזקים הנגרמים על ידי קרינת אינפראה-אדום A וזיהום.
הקרם מסייע להפחתת תחושת צריבה בעיניים ואינו משאיר סימנים לבנים.

כיצד להשתמש

מרחו את מסנן הקרינה זמן קצר לפני החשיפה לשמש.
לשמירה על ההגנה יש למרוח שוב בתדירות גבוהה ובנדיבות, במיוחד לאחר שחייה, הזעה או ייבוש במגבת. לשימוש חיצוני בלבד. מיועד לשימוש חיצוני בלבד.

אזהרות:

חשיפה מופרזת לשמש היא מסוכנת. הימנעו מחשיפת תינוקות וילדים לשמש. יש להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה מהשמש מאחר והוא לא מספק 100% הגנה. יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם הגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה, כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת, להימרח שוב. לשימוש חיצוני בלבד, יש להפסיק את השימוש ברגע שמופיעים סימני גירוי, יש להימנע מאחסון במקום סגור עם טמפרטורה קיצונית, לדוגמא ברכב. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. להימנע מחדירת החומר לתוך העין ובמקרה של מגע כזה יש לשטוף היטב במים באופן מיידי. להרחיק מילדים.

אינו שומני. אינו דביק. אינו משאיר סימנים לבנים.
מועשר במי מעיינות טרמליים של לה רוש-פוזה.

הגנה גבוהה מאוד. אינו משאיר סימנים לבנים.
מתאים לעור רגיש או מגורה.
ללא בושם. היפואלרגני..
ניתן לשימוש באזור העיניים.
מסייע להפחתת תחושת צריבה בעיניים.
נבדק תחת פיקוח אופטלמולוגי על עיניים רגישות ואזור העיניים.
נבדק בקרב מרכיבי עדשות מגע.

XL PROTECT טכנולוגיית סינון מעוגנת בפטנט, המספקת הגנה רחבה מאוד מפני קרינת UVA/UVB ומסייעת בהגנה מפני נזקים הנגרמים כתוצאה מזיהום אוויר ומקרינת אינפרה-אדום.

נבדק גם בישראל על עור רגיש
ניתן להשתמש גם באזור העיניים, נבדק על מרכיבי עדשות מגע.

תוקף לאחר הפתיחה:
12 חודשים
 • משאבה
 • מבוגרים ומבוגרות
 • הגנה גבוהה מאוד
  לחות ל-24 שעות
  הפחתת תחושת צריבה בעיניים
 • פנים
  אזור העיניים
  צוואר

מרכיבים עיקריים
כדאי לדעת על המוצר

טכנולוגיית NETLOCK

מרכיב פורץ דרך במוצרי הגנה מהשמש: הגנה גבוהה מאוד במרקם שקוף. מיקרו-טיפות הג'ל מתקבצות יחד ויוצרות הגנה חזקה והומוגנית. הפורמולה שומרת על מרקם שאינו דביק ושמנוני.

XL-PROTECT

שילוב עוצמתי של מסנני UV ונוגדי חמצון המשפר את ההגנה רחבת הטווח UVA ו-UVB, על מנת להבטיח הגנה גם מפני נזקי עור נוספים כגון אינפרא אדום וזיהום.

גליצרין

גליצרין מסייע בהענקת לחות לעור כבר לאחר השימוש הראשוני.

מוכח מדעית

generic

כבר למעלה מ-30 שנה, סדרת המוצרים של אנתליוס פורצת דרך וחלוצה בטכנולוגיית מסנני הגנה מפני קרני השמש, UVA + UVB, מקרמים וחדשנות, להגנה גבוהה במיוחד ומוכחת לאורך כל השנה.

pourcentage 90
 • 90.5% העידו כי המוצר אינו גורם לעיניים לדמוע.*
 • 96.2%* העידו כי המוצר מותאם לעור הרגיש שבקווי מתאר העין.*

*מחקר שנערך על 38 נשים ו-15 גברים בגילאי 18 עד 64. 41 בעלי פוטוטייפ מסוג I + II, 12 בעלי פוטוטייפ מסוג III, 21 בעלי עיניים רגישות, 12 בעלי עיניים לא רגישות, ו-20 משתמשי עדשות, במשך 3 שבועות.

---

בחר.י את המוצר המתאים
מה העור שלך צריך?

ההתאמה המושלמת
לעור שלך

השילוב המנצח של אנתליוס

אנתליוס הינה סדרה פורצת דרך בשוק המוצרים להגנה מפני השמש. יכולת ההגנה שלה גבוהה במיוחד ומבוססת על יותר מ-30 שנות מחקר קליני מתקדם בנושא הגנה מפני השמש ועור רגיש לשמש.

אנתליוס קרם לחות עם מקדם הגנה SPF50+‎, ללא בושם, להגנה גבוהה במיוחד מקרינת ה...

בדקו לעומק

אנתליוס XL תחליב ג'ל לעור רטוב SPF50+‎ מעניק לפנים ולגוף הגנה גבוהה במיוחד מ...

בדקו לעומק

הכירו את
המוצרים הנוספים בסדרה

אנתליוס הינה שחקנית פורצת דרך בשוק המוצרים להגנה מפני השמש. יכולת ההגנה הגבוהה במיוחד של אנתליוס מבוססת על יותר מ-30 שנות מחקר קליני מתקדם בנושא הגנה מפני השמש ועור רגיש לשמש.